SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening obwodowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka co sądzicie o moim planie? Waze 113kg staż kilka lat ale z przerwami mam 18lat ale jestem dość mocno zalany tłuszczem. Jakieś opinie o planie? Nastawiony na redukcję.Jem po prostu zdrowo:)
1.Przysiady ze sztanga 10p
2.Pompki na uchwytach mlotkowo10p
3.Mc 10p
4.Wyc zolnierskie stojac10p
5.Przysiady bez ciezaru 10p
6.Pompki na uchwytach chwyt jak do sztangi 10p
7.wioslowanie sztanga 10p
8.wyc zolnierskie stojac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zapomnialem robie te 8cw bez przerwy potem 2min przerwy I jeszcze raz taki obwod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dietę masz ? Bo to podczas redukcji sprawa kluczowa.

Co do planu: jeśli nie chcesz budować mięśni i kształtować sylwetki to mogą być obwody w celu przyśpieszenia metabolizmu. Wyrzuć ze swojego kompleksu ćwiczenie nr 5 i 6. Reszta ok, choć nie wiem po co to wyciskanie żołnierskie chcesz robić dwa razy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta to różnie ale staram się jeść zdrowo. Narazie zalezy mi tylko zeby spalic tluszcz i myslallem że obwody będą dobrym treningiem:) a cwiczenia tak ulozylen bo czas od każdego ćwiczenia wynosi koło półtorej minuty a cały czasjestemw ruchu :D może mi coś jeszcze doradzisz jak bym mógł ulepszyć swoj plan treningowy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jesli jest dopieta diete , to aktywnosć siłow czyli trening ma drugorzędne znaczenie

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej robić ? Efekty po 3 miesięcznej redukcji i 3 miesięcznej przerwie

Następny temat

Plan dla 16-latka: OCEŃCIE!

WHEY premium