SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening obowowy na spalanie tłuszczu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Proszę o jakiś dobry trening obwodowy ukierunkowany na spalanie tkanki łuszczowej (dokładny i szczegółowy - serie, powt, ob, czas odpoczynku itd.)
Oczywiście nie dla mnie ale dla mojego kolegi - 176cm, 95kg
Z dietą, suplementami i treningiemm już sobie poradziłem i wszystko jest ładnie ustawione. No chyba że ktoś ma jeszcze ochotę to może napisać swoją propozycję diety i suplementacji. Chętnie zobacze i może coś jeszcze wykorzystam
Z góry dziękuje za pomoc!

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Sorry, grype miałem - dlatego nie zauwazyłem istotnych rzeczy a też zupełnie mi wyleciał z głowy ten art

jesli organizm przyzwyczaił sie do 2500 kcal - niech od tego pułapu zacznie
potem niech stopniowo zwiekszy ilość kcal do 2700-2800

35% kalorii z białka 35% ww 30 % tłuszczy, 5-6 posiłków koniecznie, tłuszcze roslinne, rybie


Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-03-08 16:05:11

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
15 sek na maszynie, l powt - max (min parenascie), tempo - max, mały ciężar
potem 30 sek odpoczynku i znowu 15 sek na maszynie

taki trening powining trwac ok 45 min
maszyny dobiera się tak aby przetrenowac wszystkie grupy mięśniowe
można tez użyc hantli, sztangi
jeśli skończy się nam zestaw ćwiczeń - zaczynamy od początku

w miare stosowania treingu należy zmniejszyc długość przerwy miedzy seriami sukcesywnie do 15 sek


Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-01-15 18:01:49

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
zalecam trening HIIT w dni nie treningowe , w dni treningowe po siłowni właściwej aeroby 30 minut cardio 65% max

jaki trening zapraszam do działu trening i tam cyklicznosć grupa V
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o obwodowy trening to jestem tego samego zdania co BYK, warto zwrócić uwagę na to, że najlepiej wykonywać ten trening 3 razy w tyg. W dni nie treningowe aeroby 30min. po tydzień zwiększaj o 5min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
A jak jest z wytrzymaloscia kolegi? wage ma spora i moze mu byc ciezko przeprowadzic treningi rozpisane przez nas.

Przykladowy plan ACT:
1.Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej
2.Przyciąganie linki wyciągu górnego do klatki piersiowej
3.Wyciskanie sztangielek siedząc
4.Unoszenie sztangielek bokiem sztangielek gore (klatka piersiowa oparta sztangielek uda)
5.Uginanie ramion ze sztangielką stojąc
6.Prostowanie ramion na wyciągu górnym
7.Wyciskanie ciężaru na suwnicy skośnej
8.Uginanie nóg leżąc na maszynie do ćwiczenia mięśni 2głowych ud
9.Unoszenie tułowia z opadu
10.Spiecia (brzuch)

powtorzenia w przedziale 12-20
cwiczenia niech wykonuje pokolei, gdy wszystkie wykona niech odpocznie z 2 min i potwtorzy jeszcze raz obwod [miedzy cwiczenami raczej niech nie odpoczywa]. Liczba obwodow max 4.

Pozatym neich wykonuje cwiczenia aerobowe poczatkowo 20 min pozniej z czasem niech dojdzie do 60 min [niech nie wchodzi na zbyt wysokie broty juz na poczatku - kolega ma sporo do zrzucenia wiec niech podejdzie do tego rozwaznie i pamieta o ciaglym progresie, ktory bylby niemozliwy gdyby od poczatku zbyt intensywnie zacza ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Od poniedziałku kolega zaczyna nowy styl życia.
Nie jestem pewny czy dobrze dobrałem kaloryczność.
Według kalkulatora ze stronki Pana Darka apz wyliczyłem
Podstawowa przemiana materi- 2091
Całkowite zapotrzebowanie na klaorie - 2900
Więc redukcje powinien zacząć od... (może lepiej niepodam jaką ja wartość ustawiłem żebyście się niesugerowali) Oczywiście wiem że z czasem dieta będzie ulegać modyfikacjom.
Jeśli chodzi o procentowy udział białek, węgli i tłuszczy to sytuacja przedstwia sie następująco:
40% białko, 50% węgle, 10%tłuszcze
Jesli macie jakieś zastrzeżenia co do tego stosunku to również chętnie poczytam.
Jęśli chodzi o treningi to trening obwodowy 2-3razy w tyg ze skracaniem przerw na kolejnych sesjach. Areoby wprowdzane stopniowo, zaczynamy od 3razyw tyg po 35min.

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech zacznie od -500 kalorii i niech pamięta, że to 10% tłuszczy to mają być "zdrowe" tłuszcze typu omega3, tran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Dudek nierozumiem Cię. 500kcal!?!? Chodzi mi o konretą ilość kcal w diecie. No chyba że pisałeś (minus)500kcal, jeśli tak to od której wartości. O zdrowych tłuszczach pamiętam, z tym niema problemu

Zapomniałem dodać że jego dotychczasowa dieta wynosiła średnio 2500kcal (od 2300 do 2700)

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
aha z tych 2500 50%kacal pochodziło z tłuszczy (w większości ze zwierzęcych), 30% z węgli (o rożnym indeksie glikemicznym) i 20% z białek.

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
to teraz niech zmieni na 40 % z bialek/ 50% z ww i 10 z tluszczy

niech zacznie od diety okolo 2000 kcal

2-2,2 grama bialka na kg masy ciala
5-6 (i stopniowo w dol) ww na kg masy ciala
1 gram tluszczy na kg masy ciala

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chdziło mi oczywiście o minus 500 kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + carbo + sp80 ?

Następny temat

kreatyna+carbo+...?

WHEY premium