SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nog na silowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
Witam. Zaczyna sie 3 miesiac treningow na silowni w moim wykonaniu. Ogolnie udalo mi sie schudnac juz 8kg jednak moj problem.polega na mimo wszystko dosc szerokich biodrach i udach. Chcialabym jeszcze bardziej schudnac z tych partii. Obecnie cwicze 3 raz w tyg (pon,sr,pt) w poniedzialek rozgrzewka+klatka+triceps?cardio sroda plecy,brzuch,biceps+cardio a w piatki wlasnie cwicze trening silowy nog i posladkow +cardio. I w tym moje pytanie czy wlasciwym jest cwiczenie silowo nog tylko raz w tygodniu,czy to wystarczy? Czy powinnam w pozostale dni tez dodatkowo cwiczyc nogi. Nadmienie ze chodzi mi o spalenie tkanki tluszczowej pod zadnym pozorem nie chce rozbudowac nog. Bardzo prosze o opinie. Nadmienie jeszcze ze moje cardio polega na biegach interwalowych na biezni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62217 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776808
Odpisałem w odpowiednim w drugim temacie, w którym zapytałaś o to samo ten temat zamykam.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Rzeźba bez masy

Wiecej