SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening naramiennych

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Witam mam prosbe o pomoc w ulozeniu jakiegos treningu na barki z tym ze do dyspozycji mamy jedynie hantle (duzo o roznej wadze).Jak do tej pory stosowalem cwiczenia:
Arnoldki
Unoszenie sztangielek bokiem w gore
Podciaganie sztangielek wzdluz tulowia
Unoszenie ramion w przod ze sztangielkami
1 trening to 3 cwiczenia(na zmiane ) po 4 serie.Ma ktos jakies pomysly co zmienic w jakiej kolejnosci to ulozyc czy moze cos dodac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możliwości dużo ale najpierw ankieta:

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3940
Wypróbuj ten:
Wyciskanie hantli 4x 8-12
unoszenie ramion bokiem 4x 8-12
unoszenie ramion przodem 4 x 8-12
unoszenie ramion w opadzie 3x 8-12
szrugsy (czworoboczny) 3-4x 15

Od czasu do czasu dla urozmaicenia treningu możesz robić super serie (2-3 cwiczenia bez odpoczynku),serie ze zmniejszanym ciężarem (przy unoszeniu ramion bokiem i ta metodą barki palą że ).

Pomogłem daj soga :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Płeć :Mezczyzna

Wiek :19

Waga :75

Wzrost :180

Cel treningowy :Narazie masa

Staż treningowy na siłowni :dlugo (1,5r-2 lata) ale tez z dlugimi przerwami bez diety i z treningiem do d... ale 20kg zgubilem

Uprawiane inne sporty :-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :Laweczka ze skosami i sporo hantli,gryf lamany

Dieta :Nie w 100% trzymana ale wiem co jesc + gainer/bialko w razie potrzeby

Przeciwskazania medyczne :brak

Zażywane suplementy :Storm Jack3d Alri T-X

Pastix16 Hmm no ciekawie ten trening wyglada i na pewno bedzie bardzo meczacy ale czy to wlasnie za za durzo tych cwiczen?


Zmieniony przez - GSXRPOWER w dniu 2010-08-20 01:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
No troszkę za dużo. Na masę lepiej rób więcej ćwiczeń wielostawowych.

Bestia największa ma nieco litości, lecz ja jej nie mam, więc nie jestem bestią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Same barki ćwiczysz? A co z pozostałymi partiami ciała?

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Cwicze wszystko ale pytam konkretnie o barki

QUEBLO- ja wlasnie korzystam z tego atlasu z tym ze tam sa pokazane konkretne cwiczenia ale nic nie pisze na temat poprawnej kolejnosci czy tez ktore cwiczenia polaczyc ze soba (sa plany treningowe ale dla zawodowcow )

Zmieniony przez - GSXRPOWER w dniu 2010-08-21 01:24:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Push press/Military press 5x5
Podciąganie sztangielek lub linek wyciągu wzdłuż ciała 4x 8-12
Unoszenie do przodu 3x 10-15
Unoszenie bokiem 3x 10-15

Ty barków albo w dzień pleców albo dodaj w oapdzie do tego planu.

Inna opcja to dodanie wyciskania sztangielek sziedzac jako uzupełniające ćw na przód zamiast unoszenie sztangielek, ale to może doprowadzic do przetrenowania jak zaabrdzo pojedziesz z ciężarem więc na początku rób unoszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
dobry plan, ale lepiej zaminenic kolejnośc dwóch ostatnich ćwiczeń

Bestia największa ma nieco litości, lecz ja jej nie mam, więc nie jestem bestią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Dzieki wielkie za pomoc a jeszcze tylko zapytam czy Push press/Military press moge zastapic wyciskaniem hantli? Bo jak juz pisalem nie mam sztangi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna dieta i trening

Następny temat

FBW do sprawdzenia

WHEY premium