SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na wyjazd, oraz zmiana aktualnego treningu po przyjeździe.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Witam, jak dotąd ćwiczę 2 miesiące FBW, najpierw jednym planem, teraz innym.
Aktualny wygląda tak:
Nogi:Hack przysiad 4x
Plecy: Wiosło sztangą łamaną podchwytem 4x
Klata: Wyciskanie na skosie 4x
Barki: Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x
Triceps: Wyciskanie francuzkie 2x
Biceps: Uginanie ramion ze sztangą łamaną 2x
Łydki: Wspięcia na palce 2x
Powyższy plan stosuję już 3 tygodnie, i drugie tyle(aż do wyjazdu) zamierzam go jeszcze pociągnąć.

1.Podczas wyjazdy(3 tygodniowego) nie będę miał dostępu do siłowni, ale chciałbym robić jakiś szybki trening bez sprzętu, zajmujący tak koło 20 min (więc pewnie jakiś ACT) Poradzicie coś?

2.Czy plan który wyżej podałem, ciągnąć dalej po powrocie, czy może jakiś split partia 2x/tydzień (zwykłego nie chcę),albo FBW 2 zestawy, czy może jeszcze coś innego?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: prawie 17lat

Waga: 56,5

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: regularnie-brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Gryf prosty 180cm; Gryf łamany 120cm; Ławka regulowana do pionu; Prasa(tylko do uginania nóg leżąc, do prostowania niestety za mało obciążenia);
40kg obciążenia


Dieta: brak ścisłej, ale podstawy ogarniam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - Vat23 w dniu 2011-07-01 13:42:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Vat23

przeczytaj moje posty:

zestaw linkow na dobry poczatek:

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny_:_-t742268.html

jedz na wakacje,odpocznij,naladuj akumulatory...
po powrocie zastosuj ponownie plan calosciowy,dokup obciazenie lub karnet na silownie....I ZACZNIJ JESC! (bo odzywianie lezy u Ciebie),pij mleko litrami-to bedzie Twoj najtanszy gainer.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Dobra, poczytam, co i jak, a z tym zacznij jeść, to trochę nie trafiona uwaga, ty byś nie chciał wiedzieć ile ważyłem, zanim zacząłem ćwiczyć...ponad 4 kg mniej 2 miesiące temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Trafiona trafiona , dobrze że przybrałeś troszke na masie ale wciaż ona jest poniżej normy, wiec musiz sie przyłożyc do porzadnego jedzenia, i jak chcesz trenowac to tak jak traktor albo dokup obciazenia albo siłownia, albo domowe warunki i trening uzywajac własnego ciała.

i nie wkrecaj sie tak szybko masz 17 lat , jedziesz z tego co zrozumiałem na wakacje , a ty chcesz w plecak zamiast mapy i przewodnika brac ciezarki.

ale po przyjezdzie mozesz sie odezwac zeby wymyslec jakis plan sensowny dla ciebie.

PS:Przeczytaj to co ci dał traktor, a jezeli tak bardzo ci zalezy to na wakacje mozesz wydrukowac sobie kilka artykułów i poczytac w spokoju. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Ok, czyli, do wyjazdu pociągnę aktualny trening, w trakcie wyjazdu przerwa, a potem wstawię jakiś plan do oceny.
A z tym żarciem, to nie jest tak, że się nie przykładam, ponad 4kg w 2 miesiące, to moim zdaniem dobry wynik. Wiem, że dalej dużo poniżej normy ważę, nawet przy moim wzroście, ale to nie ma tak, że zacznę się przykładać i w tydzień już normalna waga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

FBW - plan A już gotowy czas na B

WHEY premium