SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłowni- Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
Witam.
Mój problem dotyczy zestawu ćwiczeń na siłowni. Przez ostatni miesiąc( czyli początkowy miałem tak zwaną "obiegówkę") Ćwiczę Kick boxing i łapię się za głowę jak odpowiednio trenować, również moje przygotowania idą w stronę szkoły podoficerskiej.
Chciałbym osiągnąć dobrą masę mięśniową i sylwetkę. Moją prośbą jest w pomocy ułożenia treningu na siłowni, jak i treningu po KB, ponadto treningu przygotowującego do szkoły. Możliwe że to dużo, ale pewnie zyskam na tym wiele. :):). Oczywiście pytałem się trenera na siłce, lecz on zielonego pojęcia nie mam, a ludzie tam mają swoje inwidualne potrzeby jak ćwiczenia. Diete oczywiście mam naturalną nie polegającą na specyfikach. Wolę się dożywić.
W skrócie jeżeli ktoś nie zrozumiał.
-Prosiłbym o ułożenie tygodniowego planu treningu na siłownię, by mieć siłę, wyglądać i posiadać masę.
- Jak i również o dodatkowy trening na egzaminy do szkoły podoficerskiej(czytałem tematy na tym forum o treningu "pumy666", czy warto stosować w moim przypadku)


Pozdrowienia, dzięki za szybką profesjonalną odpowiedź


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 59- powoli, powoli do przodu

Wzrost: 178

Cel treningowy: Wzrost masy mięśniowej, sylwetka

Staż treningowy na słowni: Miesiąc

Uprawiane inne sporty: Kick boxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full sprzęt siłownia.

Dieta: Mam dietę na przybicie masy.

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
plany pumy są bardzo dobre ale one są kierowane bardziej pod zaawansowanych zawodników


możesz zacząć od ACT albo FBW ewentualnie 3x w tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę i rzeźbę

Następny temat

A6w- male pytanie

WHEY premium