SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na rzeżbę dla 14 latka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 21 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73
Witam!
Chciałbym prosić was o pomoc. Proszę o pomoc w ułożeniu treningu na rzeźbę dla mnie;). Mam 14 lat, ważę 64 kg i mam 172 cm wzrostu. Mam dostęp tylko do hantli 3 kg jedna. Gram w piłkę ręczną i w wolnym czasie biegam. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 2551 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31354

Trening w domowych warunkach - takiego dzialu szukaj, bo z hantlami 3kg nie zdzialasz za wiele, tym bardziej ze nie masz w czym rzezbic
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2935 Wiek 89 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14118
Poczytaj trochę bo nie wiesz kilku istotnych rzeczy o wszystkim. Jak wyżej-> rzeźbić trzeba mieć co odpowiednia masa sie przyda a w takim wieku i z taka waga nie ma sensu o czymś takim rozmawiać. I założę się że mylisz rzeźbienie z zrzucaniem tłuszczu ale na taką wagę i wzrost nie powinno być źle.

I najpierw przeczytaj regulamin bo temat rzeźby wałkowany jest od zarania dziejów a nowi pytają o wszystko bez zastanowienia.

pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1218
Daruj sobie jak masz 14 lat idź pograć lepiej w piłkę a nie :)

No Pain No Gain

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 767
Trening na rzeźbe powiadasz Beddziesz rzeźbił ścięgna? :)

[][][]------[][][] This is Style ! This is Life !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do poprawki trening

Następny temat

Głupie amatorskie pytanie :)

Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Kłopoty Pauli i Piotrka! Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Gotu Kola Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny