SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Niegdyś (zeszłe wakacje) ćwiczyłem jakiś czas sumiennie na własnej siłowni, jednka gdy przyszła szkoła rozstałem się z siłownią i ćwiczyłem ejdynei trening domatora (pompki, a6w, brzuszki). Proszę was bardzo o pomoc w ułożeniu planu treningowego na rzeźbę/masę. Zależy mi bardzo na tym by moje ciało się poprawiło bo taki chucherkowaty jestem szczerze mówiąc. Z góry dziękuje za pomoc :). Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 64

Wzrost: 182

Cel treningowy: rzeźba/masa

Staż treningowy na słowni: jak wyżej napisałem

Uprawiane inne sporty: taekwondo

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławeczka, sztanga normalna i sztanga "połamana", hantelki, ławeczka z "czymś" na ćwiczenie nóg ew. na brzuszki, drążek.

Dieta: Brak diety niestety. Próbuje się odżywiać jakoś zdrowo neistety nie zawsze wychodzi.

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
"cel treningowy:rzeźba/masa" nie masz co rzeźbić
FBW 4-6 podstawowych ćwiczeń poczytaj podwieszone tematy
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
Bez diety nic nie zdziałasz stosuj chociaż podstawy żywienia.
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
rzezba piszesz bo nie masz pojecia o czym, narazie daj sobie spokoj z takim pomysłem, musisz nabrac masy, a uzyskasz to przedewszystkim dzieki jedzeniu, dieta, wiem słowo przerażajace, tym bardziej że młody jestes i jesz co mama zrobi sprawa normalna, w twoim przypadku to chodzi by poznac podstawowe zasady żywienia, musisz spożywac konkretne regularne posłki, pij dużo mleka wiec swoj grosz który masz w kieszeniu zainwestuj w mleko.

druga sprawa masz plan przeczytaj wypowiedz uzytkownika drsguat i wroc bedziemy myslec.

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Dziękuje bardzo za rady :). Niestety jestem w tym wszystkim zielony trochę ale jakoś sobie poradzę. Jeszcze raz bardzo dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Przeczytałem te tematy i co nieco już zakumałem, jednak że nadal nie mam pojęcia jak zaplanować sobię "tydzień" tym planem. Głównie mi chodzi o to ile najlepiej ćwiczeń robić na daną partię miesni w jednej sesji treningowej? Proszę was panowie, pomóżcie mi stworzyć plan bo mizernie mi to idzie : (. Z góry bardzo dziękuje. Co do odżywiania już zacząłem robic postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
przeciesz dałem ci link gdzie jest rozpisany gotowiec calutki w czym problem tylko brac i cwiczyc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
Czyli ten co dał PiOtruś jest dobry i mozna sie za niego brać? Mogę jakoś własne modyfikacje zrobić tego ;p?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jaki piotrus co jest z wami ludzie przeczytaj dokładnie wypowiedz uzytkownika drsguat- rece opadaja??? co ty tam planu nie widzisz bo ja widze 2!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
eh no wybacz, nierozgarnięty ejstem coś. Przeczytałem i biorę się za ćwiczenia. Ale czy tych ćwiczeń nie ejst za mało? Czy jedno ćwiczenie wsytarczy na jedna partie miesniowa? Ile musi być serii? Tak jak napisal drsquat 3 czy 9 jak czytalem dgzies indziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27
btw jakim ćwiczeniem można zastąpić drążek?
Czyli takim programem mogę ćwiczyć? :
Rozgrzewka:
seria- gryf 1x 12
seria1- 50%cd 1x12
seria2- 75%cd 1x12
2x12-100%cd to wszystko przysiady ze sztanga
teraz:
-przysiady ze sztanga
-rumunski MC
-wyciskanie na plaskiej ławce
-wiosłowanie w opadzie
-wyciskanie w staniu
-drazek
-triceps
-biceps
-łydki
-brzuch
wszystko 3x 12
Czy tym planem (plan jest drsquat'a) mogę ćwiczyć spokojnie 3x w tygodniu?
Czy mogę dodać jakieś ćwiczenie na barki?
Zmieniony przez - ezio1 w dniu 2011-06-29 22:06:08

Zmieniony przez - ezio1 w dniu 2011-06-29 22:12:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
posłuchaj budujesz fundament miesniowy , plan ma byc taki jaki został podany same ciezkie cwiczenia wielostawowe , żadnych bicepsików, ta partia wystarczajaco bedzie pracowała w tym planie.

zastanów sie ile ty podnosisz że chcesz brac sie za cwiczenia izolujace dana partie , chcesz pobudzic dana partie machajac rózowa hantelka.

twoj plan
przysiad
rdl
wyciskanie na płaskiej
wioslowanie w opadzie
wyciskanie zolnierskie
podciaganie podchwytem

3 razy w tygodniu, zakres powtorzen 10-12

pytania???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez barków !!

Następny temat

dziennik zmian / wolne wakacje / kolejna próba

WHEY premium