SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na redukcję

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 187 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 872
Witam robię redukcje. Oto mój trening:

Poniedziałek: wolne
Wtorek: A
Środa: interwały
Czwartek:B
Piątek: wolne
Sobota:C
Niedziela:interwały

Może jakieś sugestie ?

Zmieniony przez - MinisterPL w dniu 2017-02-19 10:15:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Hubert81 Doradca
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72255 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300822
Ciężko cokolwiek zasugerować bez danych o Tobie. Moge tylko stwierdzić, że plan jest bezsensowny.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 187 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 872
dlaczegóż bezsensowny ?

Ankieta
Waga : 91
Wzrost : 191
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : myślę że około 30
Aktywność w ciągu dnia : praca intelektualna ale często muszę przenieść kopiarki we 2 które ważą minimum 120kg
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tyg Trening siłowy 2x interwały
Odżywianie : Scisła dieta 2200kcal 200g białka 91g tłuszczy reszta węgle
Cel : redukcja
Staż: ojjjjj nie pamiętam może z 10 lat ale przerwy co chwile jedna nawet 2 letnia
Typ budowy: Sportowa ,ale duży brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Upper Lower

Następny temat

Tniemy ! Redukcja - cardio

Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Suplementy dla sprintera Suplementy dla sprintera Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika Przysiady ze sztangą - prawidłowa technika