SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na poprawę wyciskania...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1696
https://www.sfd.pl/coś_na_siłe_dla_was-t148048.html

Bardzo podoba mi się ten trening tylko, że nie za bardzo rozumiem tego: "(...)Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczymasz cykl od nowa" Jak zaczynam? Co później z ciężarem i powtórzeniami? Mógłby ktoś mi to jaśniej rozpisac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń - jasno napisane. , tym ciezarem co wykonales 4 powtorzenia zrobi 10 seri po 5 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1696
no to rozumiem aż taki głupi nie jestem :) ale co dalej? zrobie tym ciezarem 10 serii po 5 powtorzen i... co na nastepnym treningu? co każdy trening się zwieksza ciezar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1696
refresh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem "zielony" !

Następny temat

odnośnie HIIT

WHEY premium