SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na pompe? czy jest cos takiego?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
witam :) kiedys na forum szukałem treningu na siłe i przpadkiem wpadł mi w oczy "trening na pompe" czy jest wg cos takiego? z gory dzieki za odp:)

"Dążenie do doskonałości to zadanie na całe życie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
wydaje mi sie ze niema.... ale to tylko moje stwierdzenie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777408
ale co takiego cudownego daje ta pompa , chyba chwilowe połechtanie ego jak mięśnie są napompowane krwią

nie ma sensu sobie zawracać głowy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
j/w Rion

Chcesz pompe - zrob na koniec jedna serie po 100 powtorzen. Pompa bedzie ogromna, Ty bedziesz szczesliwy, nie zepsujesz treningu treningiem "na pompe", przy okazji przeplukasz "syfy" potreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Nie potrzeba nawet setki by miesnie byly konkretnie napompowane.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sam nie wiem co z takim tematem zrobić- jesli środek do celu jest w oczach autora celem....

https://www.sfd.pl/WYCZUCIE_:_6-ty_zmysł_sportowca,_czyli_jak_wsłuchiwać_sie_w_organizm_-t441750.html

proponuje więc poczytać

...a potem ew. skonkretyzować prawdziwy cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
czyli duzo powtorzen nałym ciezarem?;p

"Dążenie do doskonałości to zadanie na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na dyskotekę idzie pewnie i się napompować trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 504
bardziej chodzi mi o basen ;D :)
czyli 40 min przed wyjsciem na basen ide na silke i macham malym ciezarek ;p ok dzieki wielkie za pomoc;p:)

"Dążenie do doskonałości to zadanie na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1569
Ta i co myslisz ze pompa Ci nie zejdzie przez caly dzien?? Moim zdaniem to jest chore i tylko dla sezonowcow...

Tym sposobem nic nie znajdziesz. Podaj chociaż jedno słowo kluczowe.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Hst Pytanie

Następny temat

Jak i w ogole brzuch trenowac

WHEY premium