SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na plecy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 271
jaki jest najlepsz trening na plecy dla ekto.??? Bo z tego co szukałem to wszyscy piszą o wiosłowaniu co nie wiem czy jest właściwe dla początkującego ze starzem 3 mies.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 7539 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44857
np.wiosła, drażek i martwy, ale przed martwym propnuje zaczac od tkzw."dzien dobry" z twoim stazem

desiderata

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1636 Napisanych postów 35901 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230151
Jak nie przesadzisz z ciezarem to nie bedzie zle...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3922
Ja jak zaczynałem martwy ciąg najpierw.. trenowałem na sucho :)
Potem miałem 20kg, 2 serie po 12 powtórzeń - aby tylko wejść w ten rytm i mieć prawidłową technikę.
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1636 Napisanych postów 35901 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230151
No i bardzo dobrze, bo o to chodzi... Gdy umiesz juz dobrze technike i masz przygotowane na to miesnie to wtedy mozesz sprobowac poszarzowac z ciezarem, ale nie wczesniej...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawy bic wiekszy co robic?

Następny temat

Zaczynac cwiczyc czy poczekac?

Anna Nawrot - ocena sylwetki Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Suplementacja okołotreningowa Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście!