SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na miesnie , domowe warunki , skolioza

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129
Witam mam takie pytanie, otóz chcialbym trocha nabrac masy , sylwetki, siły a nie mam za bardzo dostepu do sprzetu , ew hantle.
Z gory chce powiedziec ze mam ,,skolioze" i nie moge za bardzo przeciazac kragosłupa. Czy moglby mi ktos napisac jakie cwiczenia i ile razy w tyg je robic aby nabrac miesni.

Wiek 16 lat
Waga 62kg
Wzrost 183
Cel do osiągnięcia Masa, Rzeźba, Siła
Staż Na siłowni i wg 0 , mialem zwolnienie z wf przez 1.5 roku z powodu kregosłupa

Aktywność fizyczna od paru tygodni Kickboxing

Z góry dzieki za pomoc. Pozdo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening Lafaya, ściągnij PDF'a. I stosuj sie do rad zawartych w książce. Jest tam wszystko podane na tacy. Od żarcia po trening.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak że to, ściągnij?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oh, jakżem ja głupi xD

Chcesz kupić? Mam jedną na sprzedaż xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Piraci internetowi, niech was piekło pochłonie!
Niemniej książka godna polecenia, tylko rozdział o żywieniu pozostawia sporo do życzenia

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nom, dlatego tak słabo rośniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No, bo to kara boża za to piracenie

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja itd

Następny temat

Trening kierowcy

Wiecej