SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na mase dla 15latka - do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 323
niezly wiek + rob jeszcze ostre cwiczenia na nogi barki i ogolnie na kregoslup plecy powodzenia
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5005 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19714
unblack. Trzeba dbać o technikę, o stawy (odpowiednie składniki dać organizmowi), nie jechać ciągle planem siłowym, zwiększać powtórzenia, zmniejszać, trzeba poznać swój organizm. Jak się ma siano we łbie to i sobie krzywdę można zrobić grając w szachy, jak Gandi wspomniał.

pzdr

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2009-08-13 18:11:00
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2386
O masie drogi autorze sobie zapomnij. Wybrałeś najgorszy wariant. Boisz się o kręgosłup? to nie ćwicz, proponuję szybki kurs gry w szachy tylko uważaj na kontuzję nadgarstka... Jak coś robisz to rób to dokładnie, nie ma tu "ale".

skl15
po co dips? w jakim celu?

A co, mam sie za***ac na tym treningu? Spokojnie, mam dopiero 15 lat, caly czas rosne, nie bede robił cwiczen tak obciązajacych kregosłup :). A kursu nie potrzebuje, bo w szachy grac umie xd

Zmieniony przez - SFDslaby w dniu 2009-08-15 17:28:32

Zmieniony przez - SFDslaby w dniu 2009-08-15 17:29:10
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27667
skl15

Czy napisałem, że jest zły? Zapytałem tylko po co tam jest dips, skoro autora poziom wytrenowania = 0. Szkoda, że nie potrafiłeś mi pewnie odpowiedzieć na to pytanie.

SFDslaby
Rób jak uważasz.

Zmieniony przez - gandi87 w dniu 2009-08-15 17:44:52
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
gandi87 - nie, nie napisałeś. jeżeli możesz, to powiedz mi, dlaczego dips jest dla niego zły (nie, żebym się czepiał, ale nie wiem )

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 451
Polecam ci takie FBW
Nogi 4 serie przysiady z sztangą
Plecy 4 serie wiosłowanie sztangą
Klata 3 serie wyciskanie na płaskiej
Bary 3 serie wyciskanie z klaty
Tric 2 serie wyciskanie francuskie
Bic 2 serie ugięcia z sztangą hantlami
Łydki 2 serie wspięcia na palce z sztangą
Brzuch 3 serie brzuszki
3 x w tygodniu bez mc nie uszkodzi ci kręgosłupa ja mam 15 lat, stosuję taki plan i jest za***iście. Pozdro

Bo strach twoich wrogów to dopiero początek.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie na klatke

Następny temat

Ekto, endo?

Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Acai ALLNUTRITION - zdrowie i smukła sylwetka Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Martwy ciąg klasyczny czy hex-bar? Który lepszy? Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Big Ramy jest taki wielki, że nawet nie może usiąść! Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Zimne napoje zwiększają wytrzymałość Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Białko serwatkowe plus trening w spalaniu tłuszczu: co najlepsze?! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo  IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD. IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo - CD.