SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na mase , prosze o ocene

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2364
Witam , zamieszcze wam mój trening , który robiłem z kimś z sfd , planuje jeszcze zrobic diete jakas , ale to pozniej jakos :>
Pon:czw
Klata:10serii x9 powtorzen (Wyciskanie , rozpietki )
Plecy: 12 serii 10 powtórzen (Ćw na atlasie + podciąganie sztangi na ławeczce (nie wiem jak sie nazywa prof.))
- kaptury
- Najszersze grzbietu
biceps: 8 serii 9 powtorzen ( Modlitewnik , Hantelki)

wt: ,piatek
nogi 12serii 10 powtórzeń (Przysiady ze sztangą + Ćwiczenia na atlasie, jeszcze wznosy łydek ze sztangą )
barki 10 serii 10 powt. (wyciskanie sztangi w góre (też nie wiem jak sie nazywa , Wyciąg)
triceps 8 serii serii 9 powt.( Hantle + Ławeczka )
brzuch 10 serii 12 powt. ( Podciąganie nóg , brzuszki)

Jeszcze mam pyt , Lepiej zalozmy biegać 20 min niż 20 min na skakance ?
pozdrawiam

I Need My Anger to be healthy !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22233
Witam , zamieszcze wam mój trening , który robiłem z kimś z sfd Z KIM? JAK TO NA MASE TO EKHM.... NIE UBIEGAJMY FAKTOW

Pon:czw
Klata:10serii x9 powtorzen (Wyciskanie , rozpietki )ZA MALO CWICZEN BEZ SENSU ROZPISANE STYLISTYCZNIE
Plecy: 12 serii 10 powtórzen (Ćw na atlasie + podciąganie sztangi na ławeczce (nie wiem jak sie nazywa prof.))NIC NIE WIDAC W TYM PLANIE WIDAC TLYKO ZE ZLE
- kaptury
- Najszersze grzbietu ALE CO?
biceps: 8 serii 9 powtorzen ( Modlitewnik , Hantelki) + COS JESZCZE I MODLITEWNIK NA KONCU

NIE STARY BEZ SENSU KONCZE TUTAJ SPRAWDZANIE NAPISZ TO SENSOWNIE KAZDE CWICZENIE OSOBNO I POAGDAMY

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22233
Jeszcze mam pyt , Lepiej zalozmy biegać 20 min niż 20 min na skakance ?
pozdrawiam

biegac a 20 min nic nie da.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2364
Widze że humor dzisiaj nie najlepszy poprawie to chwila ;> , tam chyba jak pytalem o bieganie czy skakanke było np. ;> wiec moze byc godzina 5 itp ;-> chodzilo mi czy bieganie jest równe ze skakaniem na skakance , albo dobra sram na to chyba juz nie bede o nic pytał bo zawsze ktoś musi kogos z***ac za to ze nie jest dr. z Biologii , czyli jednak zle napisałem wiec dam jutro rozpiske inaczej , i o co chodzi z nieubieganiem faktów ? Wyciskanie na ławeczce jak by co , pzdr

Zmieniony przez - Woyt_Buła w dniu 2006-06-16 23:57:31

I Need My Anger to be healthy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy

Następny temat

trening szamana

Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?