SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę do wagi i wzrostu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Meżczyzna

Wiek

17lat

Waga

71kg

Wzrost

180cm

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

2miesiące na siłowni

Uprawiane inne sporty

nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

szukam

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nic

Zażywane suplementy

nic

Ostatnio przerabiany plan

poszukuje

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie na ławce leżąc 80kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
Witam jestem na tym forum nowy i słabo obeznany miałbym do was prośbę mógłby mi ktoś napisać dobry trening i dietę na masę ważę 71kg i mam 180cm wzrostu. Bardzo bym prosił i z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18884
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Pozdro&Poćwicz

o jednym tylko marze, by kibic kibica nie wysyłał na cmentarze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Planów nic nie będzie pisał , bo cała masa gotowych schematów jest na forum wystarczy poszukać .

Staż treningowy na siłowni: 2miesiące na siłowni

jak przez ten czas trenowałeś ?

martwy - ?
przysiad - ?

Dieta - dział ODŻYWIANIE czytasz układasz dajesz do sprawdzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105
hmm Robiłem na pałę i wszystko na raz nie stosowałem się żadnych diet ani planów typu pon klata, sr barki i wiem ze robiłem źle dlatego teraz szukam dobrego i gotowego planu, czytam to forum ale tu jest tyle tych postów wiele linków i nie wiem który będzie dobry i odpowiedni dla mnie (dlatego chciałbym by ktos mi napisał zamiast wklejać linki bo w niektórych linkach jest kilka planów a ja nie wiem ktory wybrać i potrzebuje pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
w czym problem bierz najprostszy program z możliwych typu FBW 1 zestaw na rozruch , zadbaj o żywienie o wypoczynek 4-8 tygodni wróć z relacją i wtedy dopiero można coś konkretnego dobierać .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do fbw traktora

Następny temat

Czy mozna zrobib rzezbe bez diety?

WHEY premium