SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening na masę co zmienić po 8 tyg treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 221
Witam.Mam plan treningowy na 3 dni.pon- klata,biceps,triceps śr-plecy,bary pią-nogi.Jestem ektomorfikiem i ćwiczę na siłę(u mnie również masa na takim treningu idzie),więc podnoszę duże ciężary i robię mało powtórzeń.Ćwiczyłem już 8 tygodni i zdecydowałem,że czas zrobi sobie przerwę na jakieś ok.2 tyg,bo mięśnie się już przyzwyczaiły i trochę muszę od tego odpocząć.Co mam zmienić w tym planie? I co się zwykle zmienia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184230
Zamiast 2 tygodni "odpoczynku" zrób sobie najwyżej tydzień lżejszych treningów.

Jeżeli zależy Ci na progresie siłowym, to zostawiasz te same, główne, wielostawowe ćwiczenia i zmieniasz najwyżej dobór ćwiczeń asystujących (czyli np wyciskanie hantlami na skosie zamiast sztangą, pompki zamiast poręczy itd).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zacząć treningi

Następny temat

sylwetka

Top 10 męskich sylwetek Jakie żelki po treningu? Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym!