logo
zamknij zamknij

Trening na masę a wytrzymałość

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

0 5 0
napisał(a)
szczubinho
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1179
Witam.
Od dwóch lat trenuje na siłowni. Od czasu kiedy zacząłem widzę postępy za równo w sylwetce, w podnoszonych ciężarach jak i w samej technice. Jednak mam pewien problem. Kiedyś miałem bardzo dobrą kondycje, dziś mam problem złapać oddech po przebiegnięciu dwóch długości boiska piłkarskiego.
Czy da się to jakoś nadrobić w dalszym ciągu robiąc masę?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1398 Napisanych postów 34316 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192207
Trzeba by dołączyć bieganie np w dni wolne. Będzie się to też łączyło z większą podąża kalorii

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1217 Napisanych postów 27095 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 143631
jw koniecznie wprowadzenie po prostu cardio. Najlepiej za dala od treningu siłowego
napisał(a)
szczubinho
Początkujący
Czyli w dni wolne od treningu siłowego pobiegać, czy 1 raz w tygodniu powinno wystarczyć czy 2 to minimum? Jak długi powinien być ten trening? Biegać na świeżym powietrzu czy może być orbitrek lub bieżnia na siłowni i czy bieg ma być jednym tempem czy jakieś interwały?
2
napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1217 Napisanych postów 27095 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 143631
Wszystko zależy od tego jak bardzo zależy Ci na kondycji i do czego jest Ci wytrzymałość potrzebna.
napisał(a)
szczubinho
Początkujący
Jest mi potrzebna do wspomnianej gry w piłkę nożną na poziomie amatorskim więc chyba jeden trening wystarczy?
2
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 570 Napisanych postów 33338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230772
a w klubie nie masz okresu przygotowawczego ?
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1398 Napisanych postów 34316 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 192207
Jak to poziom amatorski, to pewnie nie jest to specjalnie ogarnięte

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
szczubinho
Początkujący
Drużyna to zbiórka znajomych z którymi gramy w rozgrywkach drużyn 6 osobowych, więc jedyny okres przygotowawczy to jak się zgadamy pokopać :P

Zmieniony przez - szczubinho w dniu 2017-03-12 22:32:41
2
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 570 Napisanych postów 33338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230772
ok, myślałem ze grywasz w jakimś klubie okręgowym czy coś w podobie, a tam również mają okresy przygotowawcze

no to dorzuć ze 2x w tygodniu cardio i wydolność się poprawi
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 41176 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366256
Jak celem poprawa wydolności to interwały super się sprawdzą.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 2x w tygodniu

Następny temat

Pomoc klatka

Czy kobiety powinny wykonywać wyciskanie sztangi leżąc?

Plank - jak prawidłowo wykonywać?

Beta-alanina - dlaczego swędzi?

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny