SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20091
Witam,

Dotychczas nogi ćwiczyłem następującym planem:

*Przysiady ze sztangą na barkach
*Wypychanie ciężaru na suwnicy
*Uginanie nóg w leżeniu

Chciałbym jednak dorzucić do tego prostowanie nóg w siadzie a nie chce rezygnować z przysiadów. Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8553
ja zamiast suwnicy mam własnie prostowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2081
czemu by nie?

Nie wiem jak inniale ja teraz w treningu na nogi mam na starcie prostowanie nóg na maszynie a nastepnie przysiady po czym superserię suwnicy z uginaniem leżac a na koniec superserę - uginanie 1 nogi stojac z cwiczeniem na łydki.

Ćwicze bo lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
możesz też zamiast suwnicy i dgit , potem w następnym planie mozesz prostowanie zamienić na suwnice ;)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
albo dac

siad 4 serie
wypychanie 2 serie
3 serie prostowania
3 uginan

łydki mozesz z innymi partiami cwiczyc, wg mnie tak lepiej- ja po cięzkich siadach ledwo stoje a co dopiero robic łydki jeszcze.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Pytanie o łączenie zasad treningowych?

WHEY premium