SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening miesnia 2x w tyg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 386

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 628
Ostatnio oglądałem Warszawskiego Koksa i w jednym z filmów, Saker mówił, że jeśli ćwiczysz daną partię mięśni 2 razy w tygodniu są lepsze efekty niż 1 raz. I wspomniał że 3 razy w tygodniu jest jeszcze lepiej niż 2.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6856
zalezy w jakim sensie , bo jesli mowil o fbw to mial racje.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 628

Od minuty 1:40

Zmieniony przez - kasanga12321 w dniu 2014-02-22 16:12:55
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184230
Ale jak brzmi pytanie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6856
czy moge zaczac cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Plan treningowy do oceny

Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Jaka dieta i trening na początek? Jaka dieta i trening na początek? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer