SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening metoda Oliviera Lafaya - Proteo system

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Dokładnie wazz !

MASA !

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dzięki herr komendant

MOC !

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-06-21 19:57:58

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIŁA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
„Niech nasze moce połączą się! Ziemia! Ogień! Wiatr! Woda! Serce! Dalej Planeto! Z waszych połączonych mocy powstałem ja, Kapitan Planeta!”

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Czekam na dziennik
Mam nadzieję, że to co ujrzę, nie odciąganie mnie od metody

~joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Też mam taką nadzieję - właśnie robię zestawienie zdjęć

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na potęgę posępnego czerepu zostaw już tego Photoshopa, większy i tak nie będziesz

Zmieniony przez - Massabitt w dniu 2011-06-21 20:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Turysto, najbardziej złożony program do obróbki grafiki jaki opanowałem to paint

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Witam. Mam 2 pytania,

Czy można modyfikować sobie kolejność zadań np. zamiast B1-A3-A2-C1-E-F-G-H-K2 zrobić B1-A3-E-F-A2-C1-E-H-K2?

Co jaki okres warto sobie robić przerwę od Lafay'a. Mam się "wsłuchać" w swój organizm ? Czy jest jakaś reguła ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ad 1. Nie można, kompletnie mieszasz tu partie i robi się bezsens. Jedyne co możesz ewentualnie zmienić to przesunąć ćwiczenia z grupy C na sam początek, jeśli kuleją u Ciebie. Jesli nie, zostaw wszystko tak jak jest, po to kolejność została opracowana, żeby się jej trzymać. Drugi tom pisze wyraźnie: w pierwszym roku żadnych własnoręcznych modyfikacji, dopiero później jak już poznasz co jak na Ciebie działa możesz robić jakieś eksperymenty, nie wcześniej!


Na początku sugeruje się robić tydzień całkowitego odpoczynku raz na dwa miesiące, i tego też się trzymaj. Po jakimś czasie sam będziesz czuł kiedy przyjdzie pora, żeby odpocząć

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Trening i dieta na rzeźbę

WHEY premium