SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening masowy !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Witam ! Mam do was drodzy użytkownicy kilka pytań odnośnie treningu na masę . Chcę zacząć ćwiczyć Typowym treningiem masowym , i proszę Was o ocenienie mojego plany , ewentualnych poprawek lub zmiany treningu danych partii. Z tego co słyszałem od wielu ludi że trening 3 dniowy spełnia swoje zadanie w 100% . Z góry Dziękuję za pomoc Pozdrawiam .


Poniedziałek: Klatka+tric
1.Wyciskanie sztangi poziom 3s
2.Wyciskanie sztangielek skos 3s
3.Rozpiętki skos 3s
4.Wyciskanie sztangi wąski chwyt 3s
5.Wyciskanie francuskie sztangielki zza głową 2s
6. Pompki w podporze tyłem 2s

Wtorek : WOLNE


Środa: Plecy+biceps

1.Podciąganie na drążku do klatki 3s
2.Wiosłowanie sztangielką 3s
3.Ściąganie drążka górnego wyciągu zza karku 3s
4.Raz na 2tyg ściąganie linki na prostych rekach 2s
5.Uginanie ramion ze sztangielkami uchwyt młotkowy 3s
6.Uginanie ramion sztanga prosta 4s

Czwartek: WOLNE

Piątek: Barki+nogi
1.Unoszenie sztangielek na boki stojąc 3s
2.Wyciskanie sztangielek siedząc 3s
3.Unoszenie sztangielek na boki leżąc ławka skośna 3s
4. Szrugsy ze sztangą 4s
5. Przysiady ze sztanga na barkach 3s
6.Przysiady ze sztanga z tyłu 3s
7. Uginanie nóg na maszynie tył 3s
8.Wspięcia na palce maszyna 4s

Tak wygląda mój plan chcę dodać jeszcze że praktycznie od zawsze a ćwiczę 2lata w poniedziałek ćwiczę klate+tric nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dotyczące planu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Dodam: Mam 17lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Mam 17lat 186cm wzrostu 88kg wagi diety jako takiej nie trzymam jem wszystko i dużo ćwiczę już 2 lata .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6490 Napisanych postów 35993 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679459
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Nie masz diety - to z czego ta masa ma się zrobić niby??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Masa idzie cały czas do przodu od wakacji z 76 na 88kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
W 3 miesiące 12kg wagi.. jak tak dalej pójdzie to dobijesz do roku treningów i w takim tempie będziesz ważył 124kg.. na prawdę sądzisz, że to idzie w dobrym kierunku ?
Trening wygląda całkiem ok, pokusiłbym się o dodanie większej ilości serii na duże partie mięśniowe. Również sądząc po poziomie zaawansowania proponowałbym rozbicie treningu barków i nóg - wyjdą 4 treningi w tygodniu, lecz dzięki temu będziesz mógł więcej energii poświęcić danej grupie mięśniowej.

Ja uważam, że połączenie barki + nogi być może sprawdzi się u początkujących, którzy jeszcze nie zaznali prawdziwie ciężkich treningów - a same nogi już bardzo mocno eksploatują organizm, co dopiero dodać do tego trening całych barków, który również pochłonie sporo energii.


ps: jakoś nie chce mi się wierzyć, że jesteś na poziomie zaawansowanym - proponuję tak jak Nightingal, wypełnić ankietę.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-11-21 15:17:58

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Czyli odpowiedzie dobranie może byc takie : Poniedziałek: plecy+bic Wtorek: całę nogi Środa WOLNE czwartek: barki kaptury Piatek klata+ tric ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Tak, jak dla mnie w porządku.

Dodałbym jedynie kosmetyczną zmianę: roszada treningu bicepsa z tricepsem, z tego względu, że na treningu klatki/pleców - triceps/biceps pracuje jako mięsień wspomagający i już możesz nie być w stanie operować tak dużymi ciężarami na trening tych małych grup niż w przypadku, kiedy by były w pełni wypoczęte.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
Czyli jeżeli byś mógł jak mogę zmienić plan na 4 dni aby ćwiczyć biceps i triceps razem ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2922
Ja bym bał biceps do klaty, a triceps do pleców. Do tego mało serii na klatke robisz. 9 serii? To malutko. Ja robie ponad 16 i jestem zadowolony z efektów. Przy plecach nie widze MC. Dlaczego opuszczasz jedno z podstawowych cwiczeń na siłowni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Siłowy do poprawy

Wiecej