SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening kondycyjny

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 185
Chciałbym raz w tygodniu wykonać sobie trening który miał by mnie przygotować na 80 minut meczu. Ile mam biegać, w jakim tępię abym nie stracił swojej szybkości. Proszę o szczegółowe informacje i porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
przenoszę do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Popróbuj interwałów, wiele przykładów jest w necie, wystarczy dopasować pod siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151
Nie chcę tu wyskakiwać z głupotami, ale Ewa Chodakowska -trening turbo skalpel kiler robi robotę jestem pewna że nie każdy z panów dałby rade kondycyjnie temu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Też mogę dać ludziom trening, po którym zesrali by się z wysiłku, ale nie to jest kluczem do sukcesu. Treningi wytrzymałościowe muszą spełniać normy VO2max i progów mleczanowych. Analizując treningi Chodakowskiej można śmiało stwierdzić, że nie miała nigdy do czynienia ze sportowcami, których prowadzi się i trenuje w inny sposób, niż Pana Janusza, który między meczem a filmem zrobi 15 pompek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do skakania - SF

Następny temat

Gimnastyka. Rodzaje przewrotów w przód i w tył.

WHEY premium