SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening kazdej parti - dobrze ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6024
Witam , cwicze od 2 tyg planem takim, co 2 dzień Pon , sroda , piatek , niedziela , wtorek , i tak w kółko. Co 2 dzien systematycznie.

Cwicze kazdą partię dlaczego kazdą ? według mnie plan pon , sroda , piatek jest lipny np . klata w pon i czekac 7 dni do ponownego cwiczenia ? bezsensu , jak dlamnie. Dlatego cwicze co 2 dzien takimi seriami.

BICEPS - Uginanie sztanga łamaną [ Robiłem kiedyś , prostym 180 cm "7 dni ręki zginac nie mogłem :( " ]
12 , 10 , 8 , 8

2 seria , hantlami tyle samo seri

Klatka , wyciskanie na płaskiej 12 , 10 8 , 8 , rozpiętki 12 , 10 , 8 , 8

Barki , unoszenie sztangi 12 , 10 , 8 , 8
Plecy , wiosłowanie 12 , 10 , 8 , 8
triceps sztanga 12, 10 , 8 , 8 , i jednoręcz hantelka 12 , 10 8 , 8

Nogi , narazie nie cwicze brzuchu bo nie widze sensu narazie.

Trening trwa 1 godzinę i 30 min.

Diety , nie prowadzę ale staram się jej zdrowo. tzw , nie jem słodyczy [ Kiedyś 2 czekolady dziennie ] teraz , ani grama cięzko było mi to rzucić , w dodatku mając tego w chacie sporo to nie jest takie łatwe ale dałem rade :D Tak , samo gazowane rzuciłem. Piję , niegazowane wody. Biore witaminy reguralnie , 2 dni temu dorzuciłem ryz i jem z serkiem. Jajca , od jutra zaczynam jesc codziennie po 5.

To chyba , na tyle. Powiedzcie , mi czy jest sens dalej tak cwiczyć .

Pozdrawiam :D



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 170

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 2 tyg :D

Uprawiane inne sporty: Nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga 180 , sztanga łamana 120 , hantelki , ławka , prasa do nóg.

Dieta: Staram sie

Przeciwskaznania medyczne: Ni ma :P

Zażywane suplementy: w planach :D

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
powiem tak chcesz pomocy postaraj sie pomoc sobie sam masz tu zbiór linków wraz z gotowym planem treningowym- minimalny wysiłek

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny_:_-t742268.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do poprawy/oceny

Następny temat

Trening na masę- dla początukującego

WHEY premium