SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dopracowanie, zmiana

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Jako, że zamierzam założyć dziennik, chciałbym dopracować trening.
Myślałem na FBW:
Przysiady 4s.-10powt.
Martwy ciąg 4s.-10powt.
Wiosłowanie 4s.-10powt.
Wyciskanie leżąc 4s.-10powt.
Wspięcia na palce 2s.-3s.-15powt.
Uginanie ramion 2s.-3s.-10powt.
Odwrotne pompki 2s.-3s.-10powt.
Powtórzeniami dowolnie będę raczej manewrował, zamierzam ćwiczyć trzy razy w tygodniu do tego trzy razy biegać po około 30min. i więcej.
Tutaj pytanie czy ten trening będzie dobry, zmienić go, dodać/odjąć a może zmienić na split.
I jeszcze, jaką dietę najlepiej stosować, a tak poza tym praktycznie codziennie min 4 razy w tygodniu gram w kosza, ale to się ostatnio zmienia na luźne porzucanie do kosza po kozłowanie.
Z góry dzięki za wszystkie rady, wskazówki itp.
Ps: Do dyspozycji mam na razie tylko drążek, hantle 10kgx2 regulowane, ekspander.
Do tego zamierzam dokupić: ławkę, obciążenie i gryf/y.
Ale to przez okres najbliższych miesięcy.

Zmieniony przez - Kertab w dniu 2012-07-01 22:23:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
robiłbym po 3 serie w tych ciezkich cwiczeniach chyba ze poczatkowe sa wejsciowe
i wyrzucil wspiecia
reszta ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Dzięki za uwagi, chciałbym dopracować przynajmniej trening i spróbować ułożyć dietę tylko nie wiem jaką najlepiej, żeby na razie zredukować, a później masować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kwestia priorytetów i co bardziej przydatne dla Twojej sylwetki ale miedzy redukcja a masa to uważałbym z manipulacją kalorii żeby nie przechodzić gwałtownie np. z rożnicą 1000 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Dzięki, jeżeli uda mi się jutro zrobić fotki to jutro zakładam dziennik.
Dietę, będę miał na razie "niedobrą", ponieważ muszę najpierw ułożyć sobie jakąś porządną, i to pod mały budżet, ponieważ jestem na utrzymaniu rodziców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w takim razie ten temat moze byc pomocny https://www.sfd.pl/Dieta_na_każdą_kieszeń_by_k3ho-t183005.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 466 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28547
Wielkie dzięki, czytałem już kiedyś ten artykuł, ale warto sobie przypomnieć. Jeżeli jeszcze jakieś wskazówki, uwagi itp. to pisać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak zrzucić MIĘŚNIE z nóg i tyłka

Następny temat

Dieta na masę , a czas posiłków.

WHEY premium