SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora (bez sprzętu)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Witam. Jako iż jestem dość młody (14lat), na razie nie będę ćwiczył na siłowni, bo nie chcę spaprać sobie kręgosłupa. Postanowiłem wybrać alternatywę jaką jest trening domatora. Czy taki trening rozbuduje mi masę mięśniową i wyrzeźbić ciało (oczywiście razem z dietą)??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1433
No tak :) Jeżeli będziesz robić w domu aeroby + dieta co będzie efekt :) .

"Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Tzn w moim myśleniu da to dobre efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
efekty będą na pewno jak sie dobrze przylozysz i zwiększysz miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak najbardziej wiadomo ze przy treningu domowy mozliwosci sa ograniczone ale na Twoim etapie idzie spokojnie zrobic dobre podstawy

zainteresuj sie tym tematem:
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2013-01-15 11:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 281
Bylem w podobnym wieku jak zaczynalem, napisales 'bo nie chcę spaprać sobie kręgosłupa' fakt faktem, mozesz sobie 'spaprac' kregoslup na silowni ale i w domu rowniez. Do wszystkiego potrzebna jest opowiednia technika czy podnosisz 100kg na MC czy schylasz sie w domu po cos z ziemi. Moim zdaniem masz idealny wiek na zaczynanie przygode z silownia, aczkolwiek z umiarkowaniem i z glowa. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy przy redukcji...

Następny temat

Mój Trening do oceny

WHEY premium