SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Witam. Na silownie uczeszczam 3 lata z malymi przerwami. Przyszedl czas zeby zmienic cos w swoim treningu i pomyslalem ze taki ala FBW moze byc doby do budowania masy, powiem jeszcze ze priorytetem moim jest biceps, barki i klatka. Co myslicie o tym treningu ?

Poniedzialek:
Klatka + Barki + Biceps

- Wyciskanie sztangi plasko 4 serie 3-5 powt.
- Wyciskanie hantli skos gora 4 serie 3-5 powt.
- sciaganie linek na bramie 4 serie 3-5 powt.
- Wznosy hantlami 4 serie 6-12 powt
- dowolne na tyl barkow 4 serie 6-12 powt.
- 2xDowolne na biceps 4 serii 6-10 powt.

Sroda:

Plecy + Triceps
- Podciaganie szerokim uchwytem 4 serie 6-10 powt.
- sciaganie wyciagu szeroko 4 serie 6-10 powt.
- martwy ciag lekko ugiete nogi 4 serie 4-10 powt.
- sciaganie wyciagu z gory wasko 4 serie 6-10 powt.
- wioslowanie hantlami 4 serie 6-10 powt.
- wyciskanie francuskie 4 serie 3-8 powt.
- prostowanie rak na wyciagu 4 serie 3-8 powt.



Piatek:
Klatka + Barki + Biceps

- Wyciskanie hantli skos gora 4 serie 6-10 powt.
- wyciskanie sztangi plasko 4 serie 6-10 powt.
- wyciskanie waskie 4 serie 6-10 powt.
- wznosy hantlami 4 serie 5-10 powt.
- wyciskanie zolnierskie 4 serie 3-5 powt.
- Dowolne na biceps 6 serii 3-8 powt


Sobota:
Nogi

- 2 cwiczenia na lydki 5 serii 6-10 powt.
- wyprost nog na maszynie 4 serie 5-10 powt.
- uginanie nog na maszynie 4 serie 5-10 powt.
- przysiady lub wyciskanie na maszynie siedzac 4 serie 4-10 powt.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
to nie jest FBW tylko split xd
wg mnie oddzielanie nóg i robienie ich samych to średni pomysł lepiej połączyć z jakąś grupą
mało powtórzeń nie raz wpisałeś ogólene do każdego ćwiczenia najlepiej 8-12 czasem mozesz oczywiście mniej ruchów zrobić dla wiekszego ciezaru ale czasem nie zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
2 razy w tygodniu naramienne i nie mam pytań. Nie lubisz być chyba zdrowy. Reszty nawet nie oceniam - sam rozkład jak dla mnie nie do przyjęcia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nightingal
2 razy w tygodniu naramienne i nie mam pytań. Nie lubisz być chyba zdrowy. Reszty nawet nie oceniam - sam rozkład jak dla mnie nie do przyjęcia.


ja bym powiedział więcej- to katastrofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Ok, dzieki za poprawienie ze to jest split i juz poprawiam ;). Dlaczego naramienne 2 razy w tygodniu to zly pomysl ?. Moze rozwiniecie swoja mysl bo mowiac co jest zle nie uzasadniajac swojej wypowiedzi nic nie wnosicie do tematu. Z gory dziekuje :)

Zmieniony przez - mefju92 w dniu 2014-03-11 23:31:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
to że biceps jest Twoim priorytetem, nie znaczy, że masz go zajechać... to mały mięsień, który w dodatku pracuje przy innych złożonych ćwiczeniach - dlatego to zły pomysł. zejście z powtórzeniami do 3, 5 czy 6 również, zwłaszcza kiedy mówisz o budowaniu masy. Najcięższe i najbardziej złożone ćwiczenia na początek !
przeglądnij kilka postów w dół, to zobaczysz treningi masowe

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Tzn. z tymi niskimi powtorzeniamy to chodzi o poprawe sily. Malo powtorzen i duzy ciezar. Ok wiem juz co myslicie o tym aby robic 2 x w tygodniu rece, ale dalej nie wytlumaczyliscie dlaczego zlym pomyslem jest robienie 2x w tygodniu miesni naramiennych.

Zmieniony przez - mefju92 w dniu 2014-03-12 14:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
mięśnie naramienne to również ręce, więc czego nie rozumiesz ?
mało tego, ręce naramienne są jeszcze bardziej podatne na kontuzje i przetrenowanie jak ramiona... bez przesady

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ze sobą zrobić? :) plan treningowy

Następny temat

Żółtodziób

WHEY premium