SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płeć: Męzczyzna
Wiek: 16
Waga: 60
Wzrost: 173
Cel treningowy: całe ciało,priorytet to biceps i plecy,masa
Staż treningowy: rok
Uprawiane inne sporty: Piłka nożna,bieganie,rower,pływanie,narty,łyżwy
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): hantle i drążek ,a za miesiąc siłownia
Dieta: staram się zdrowo odżywiać
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): wystająca prawa łopatka przez skoliozę
Zażywane suplementy: brak
Ostatnio przerabiany plan:

podobny do tego,trochę go zmieniłem noi ten temat jest by się dowiedzieć czy jest dobry


Poniedziałek
Plecy
Podciąganie nachwytem , wiosłowanie sztangielkami i szrugsy
Biceps
Zgięcia z hantlami i zgięcia młotkowe z hantlami
Brzuch
Elementy ABS
Wtorek
Klata
Pompki szeroko
Barki
Arnoldki i odwodzenie ramion
Triceps
wyciskanie francuskie sztangielki oburącz i pompki wąsko
Przedramię
obracanie przedramion ze sztangielkami
Środa
Przerwa
Czwartek
Plecy
Podciąganie nachwytem , wiosłowanie sztangielkami i szrugsy
Biceps
Zgięcia z hantlami i zgięcia młotkowe z hantlami
Brzuch
Elementy ABS
Piątek
Klata
Pompki szeroko
Barki
Arnoldki i odwodzenie ramion
Triceps
wyciskanie francuskie sztangielki oburącz i pompki wąsko
Przedramię
obracanie przedramion ze sztangielkami
Sobota
Plecy
Podciąganie nachwytem,uchwytem,zwisanie na drążku , wiosłowanie sztangielkami i szrugsy
Niedziela
Przerwa

Rozdzieliłem poszczególne partie tak by miały czas na regeneracje noi w ciągu tygodnia ćwiczę 4 razy a 5 raz w sobotę tylko plecy gdyż jednym z moich celów jest sprawienie by moje łopatki nie wystawały a do tego są potrzebne mięśnie pleców dlatego biorę na to taki nacisk
Co sądzicie o tym treningu ?

Zmieniony przez - Motywacja1 w dniu 2013-09-03 20:14:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak duża jest ta skolioza i czy lekarz dał zielone świato na trening siłowy?

Generlnie-ile mięsa nie dobudujesz,będzie to wszystko niesymetrycznie się układało.Proponuję wizytę u fizjoterapeuty i ćwiczenia korygujące.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja znajoma rehabilitant powiedziała że mam wystające łopatki noi bardziej prawą i że to przez skoliozę.Miałem iść do ortopedy ale nie ma wolnego miejsca w tym roku... Ale główne pytanie jest czy trening dobry bo łopatka to swoją drogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
https://www.sfd.pl/Skolioza__pytanie_do_Mawashi-t581486.html 

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra to do października będę intensywnie ćwiczył plecy m.i.n podciąganiem a na październik udało mi się umówić z ortopedą.No a trening na ćwiczenie całego ciała dobry czy zły ? Bo każdy skupił się na kręgosłupie a chciałbym teraz się dowiedzieć czy ten trening odpowiednio wzmocni moje ciało,gdyż za miesiąc zacznę przygodę z siłką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Po prostu trenuj, to czy będziesz mocniejszy zależy od ciebie. Trening może być skuteczny a co lepsze na początek każda zmiana musi byc skuteczna a wyniki zależą też od tego jak będziesz jadł to już w innym dziale.

pozdro

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2013-09-04 19:34:59

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na mase do oceny

Następny temat

Plan

WHEY premium