SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Prosze o ocene treningu, jak narazie wrzucam klate plecy, tricpes biceps łapy.

kl, pl - niedziela
w
w
barki, ręce - środa
w
nogi, brzuch - piątek
w


Klata/plecy (superserie):

Wyciskanie na płaskiej (szeroko) 12/10/8
Podciąganie na drążku (szeroko) 3x10

Rozpiętki na skosie dodatnim 3x10
Podciąganie na drążku (wąsko) 3x10

Pojedyncze serie:

Wyciskanie na skosie ujemnym 12/10/8
Wiosłowanie w opadzie tułowia 12/10/8

Superserie:

Krzyżowanie linek wyciągu 3x10
Przenoszenie sztangielki za głowe 3x10


Bic/tric/barki

Bicepsy:
-uginanie ramion ze sztangą stojąc-3*serie(8-10 powt.)
-uginanie ramion ze sztangielkami stojąc(chwyt młotkowy)-3serie(8-10 powt.)
-uginanie ramion na modlitewniku-3serie(10-12 powt.)

Tricepsy:
-francuskie wyciskanie sztanga łamaną leżąć-3*serie(8-10 powt.)
-francuskie wyciskanie sztangielek leżąc- 3x(8-10 powt.)
-pompki na poręczach-3serie(8-10 powt.)

Serie pojedyńcze:
-wyciskanie sztangi zza karku siedząc- 3x(8-10)powtórzeń,
-unoszenie stangielek przed siebie 3x(8-10)

Superserie:
-unoszenie ramion ze sztangielkami bokiem w górę w opadzie tułowia-3x(8-10)powtorzeń
-Szrugsy 3x10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
ile juz cwiczysz? czy dopiero zaczynasz? jak zaczynasz aa bo ja wiem nic specjalnego ale mozesz poukladac sobie kiedys tam lepszy plan :D moge ci pomuc napisz na gg 627837
i czemu masz takie glupie dni treningu?? od niedzieli do srody masz 2dni to za duzo jak na tak malo cwiczen daj sobie pon sroda piatek i bedzie git, ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Ćwicze 4 lata, pracuje, chodze do szkoły i niestety tylko w te dni mam czas na siłownie.

w poza tym stary:
niedziela = piątek
wolne
wolne
środa = poniedziałek
wolne
piątek = środa
wolne

Nie uważasz że to samo?? Od piątku do poniedziałku też masz 2 dni...


Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2009-11-09 21:11:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
jak na 4lata to rozpiske masz do bani... napisz na moje gg masz wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Koleś masz 7 miesięcy stażu a to jest dział dla ćwiczących dłużej niż 2 lata...piszesz że jest do bani a ciekawe po czym to wnioskujesz? Bo nie ma utartego treningu plecy/biceps, klata tricpes, barki/nogi i tych samych nudnych serii? Po 3-4latach zaczyna sie to nudzić i człowiek kombinuje na różne inne sposoby/

Zmieniony przez - bubba89 w dniu 2009-11-10 10:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
tak ogólnie to trening zły nie jest. Ogólne, niby dobre zasady nie przekraczania pewnych;) ilości serii na daną grupę są spełnione, dobór ćwiczeń też w sumie nie jest taki zły, bo są w miarę mądrze i wszechstronnie dobrane.
No cóż, pole manewru jest u Ciebie małe- jeśli masz tak napięty grafik, ale tak bywa:)
Wiele osób trenuje plecy razem z klatą i daje im to niesamowite efekty- jedyna ważna kwestia do dobry, długi okres regeneracji, a u Ciebie w sumie jest bo po tym treningu masz 2 dni puste więc jest ok. Szkoda, że nogi wypadają tak jak są, że po nich masz tylko dzień i znów hardcore, ale patrząc na plan inaczej się nie da, więc jest ok.
Myślę, że nie jest źle, ogólnie plan z głową, sam musisz zobaczyć jakie będą efekty.
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
dobra ty wiesz swoje i ja swoje :D i co ze mam 7mies stazu? a twoja rozpiska jest do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
lecterious daj spokój.
Jeśli piszesz, że coś jest do niczego wyjaśnij i popraw wg swego uznania. Tak by inni mogli to ocenić. Jeśli masz pisać idiotyzmy o gg itd. to lepiej nic nie pisz.
Plan od biedy może być, zależy od organizmu. Plecy, a dokładnie najszerszy, obłe itd. z wyłączenie, prostowników można dobrze trenować razem z klatką( która jest nota bene dosyć małym mięśniem). Warunkiem jest tylko odpowiedni okres regeneracyjny.
Prostowniki z pleców trzeba by w takim wypadku upchnąć gdzieś w innym treningu żeby nie przeładować. Nieco ćwiczenia przydałoby się zmienić i zastanowić nad tymi superseriami w poniedziałek. Dorzuć nogi zobaczymy czy idzie tam upchnąć prostowniki, bo coś na nie musi być inaczej lipa z dobrym wiosłem:)
Staż nie musi być potwierdzeniem praktycznych wiadomości więc i ktoś z 7 miechami może coś wiedzieć, ale sposób w jaki to robisz lecterious jest *****ny i chamski więc albo kultura albo milcz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy do oceny

Następny temat

Plan treningowy -proszę o ocenę

WHEY premium