SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla popczatkujacego POMOCY :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Witam jestem poczatkujacym dopiero na silowni.
Mam kontak z silownia w klubie i na obisku podczas cwiczen silowych ale mam inne cele nic te ktore stosujemy w klubie.

A wiec tak********* pilke nozna od okolo 12 lat i gdzies 5 razy w tyg + mecz. i chce spalic tluszcz .
Teraz mam w okolicach 8-10% a chce dojsc do 6 %.
Najgorsze w tym jest to ze na brzuchu pojawila mi sie sporej wielkosci faldka tluszczu. Chce spalic to z brzucha.
Wiadomo brzuchy brzuchami. Ale cos na silownie zeby tez popracowac nad gornymi partiami miesni.
Prosil bym o podpowiedzenie albo napisannie planu na silownie wiadomo jako pilkarz nie moge stracic na szybkosci, zwinnosci i koordynacji dlatego cos co nie wplynie mi na te cechy sprawnosci fizycznej. Dodam tylko jeszcze tyle ze conajmniiej 3-4 razy w tyg chodzimy na silownie lub mamy treninegi silowe.
Chcial bym do tego dolozyc jakies suplementy. Co poradzicie?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 76,4

Wzrost: 182

Cel treningowy: spalanie tluszczu

Staż treningowy na słowni: poczatkujacy

Uprawiane inne sporty: Pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): fuul osprzet silownia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Czytalem czytalem. Sa tam odpowiedzi na niektore moje pytania ale dla zwyklych ludzi. Tzn nie uprawiajacyhc wyczynowo sport bo 6 razy w tygodniu trening to juz wyczynowe uprawianie sportu. chcialem sie dowiedzec czegosc ciekawego i oczekiwalem pomocy bo nie umielem sobie sam po przeczytaniu tego artykulu odpowiedzec na moje pytanie dlatego zalozylem temat i zadalem pytanie tutaj.

I jak wchodze na forum ktore mnie interesuje i chce zalozyc temat albo zapytac o cos zawsze czytam tematy typu: jak napisac temat, czeste pytania, albo wlasnie tak jak to piersza wizyta na forum. Dlatego ten link to nie dlamnie i czekam na jakies opinie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
"Najgorsze w tym jest to ze na brzuchu pojawila mi sie sporej wielkosci faldka tluszczu. Chce spalic to z brzucha."

dieta- brak tu masz odpowiedz, choc moze masz duzo ruchu, treningi 6 razy w tyg to pewnie nie odpowiednio sie odzywiasz, co do planu cwiczen to jest mnostwo w podwieszonych!! co do diety tak samo
a nie spalisz tluszczu wylacznie z brzucha, radze poczytac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
no ok a jakies suplemety? teraz juz czy pozniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
narazie zbedne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Kobieta prosi :) - ocena i pomoc w modyfikacji planu treningowego.

WHEY premium