SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującej! Potrzebna pomoc!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
Cześć! Piszę tutaj w imieniu mojej dziewczyny. Jakieś 2 miesiące temu postanowiła wziąć się za siebie i zaczęła biegać. Do tego co jakiś czas skacze na skakance, kręci hula-hopem i tym podobne ;) Jednak pomyślałem. że przyda jej się też taki codzienny około 15-to minutowy zestawik ćwiczeń aby te ćwiczenia były trochę efektywniejsze. Wiadomo - z planem lepiej! ;) Chciałem dać jej jakieś ćwiczenia typu planki, pompki, brzuszki, przysiady ze względu na to, że nie ma ona żadnego sprzętu ani też czasu na siłownie. Dlatego stąd wynika moje pytanie o pomoc drodzy forumowicze i forumowiczki! Czy macie może jakiś konkretny plan w podobnym stylu na treningi w domu dla kobiet? Chodzi o to, że o ile ćwiczenia znam, o tyle mam problem z poskładaniem tego w jedną całość. Tzn konkretnie w serie (po ile powtórzeń/czasu? jak długie przerwy? ile serii?). Nie mam jeszcze na tyle wiedzy, a chciałbym żeby ten trening był efektywny i w miarę profesjonalny, a ja takiego niestety nie ułożę ;)
Dziękuję z góry za pomoc i serdecznie pozdrawiam wszystkich aktywnych! :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Ja ćwicze z Ewą Chodakowską i jest super. Jeżeli Twoja dziewczyna ma silną wole i będzie w stanie co dzień lub co drugi zmobilizowac sie na 20-45 minut to powinna spróbować.
Zwłaszcza gdy szukasz takich gotowych zestawów to jest w sam raz.
W dodatku ta babka fajnie motywuje swoimi tekstami. I ćwiczenia ma przemyślane.
Taka jest moja opinia.


Zmieniony przez - AleGloria w dniu 2016-04-05 16:11:07
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22582 Napisanych postów 11135 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356176
Bez jakiegokolwiek sprzętu, to niestety trening siłowy nie wyjdzie - bo z ciężarem własnego ciała szybko się kończy możliwość progresu (nie mówimy tu o kalistenice). Dobrze by było zaopatrzyć się chociaż w regulowane hantle i piłkę - wtedy można już sporo zrobić z treningiem, który podała Hexe.
A hopsasanek typu Chodakowska raczej tu nikt ze stałych bywalców nie poleci. Nie ma sensu klepać w domu dodatkowego cardio z Chodakowską, jak ktoś już biega.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-04-05 17:55:44

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
A może siłownia? Ja tez biegałam, ale czuję, że potrzebuję zmiany. I chyba skocze na siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
AleGloria
Ja ćwicze z Ewą Chodakowską i jest super. Jeżeli Twoja dziewczyna ma silną wole i będzie w stanie co dzień lub co drugi zmobilizowac sie na 20-45 minut to powinna spróbować.
Zwłaszcza gdy szukasz takich gotowych zestawów to jest w sam raz.
W dodatku ta babka fajnie motywuje swoimi tekstami. I ćwiczenia ma przemyślane.
Taka jest moja opinia.




Zmieniony przez - AleGloria w dniu 2016-04-05 16:11:07


Taaa, a pozniej narzekanie, ze kolana bola od przysiadow albo kark od tzw brzuszkow albo ledzwia od deski...bo z dvd dobrze techniki sie nie nauczysz.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2016-04-06 15:11:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najczęstsze oszustwa w pracy nad sylwetką

Następny temat

Grawitacja i treningi

WHEY premium