SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego pod kickboxing

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

16

Waga

54

Wzrost

180

Cel treningowy

wysportowane ciało

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Jest

Dieta

-

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Pompki - 30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Cześć. Jestem Przemek, mam 16 lat. Od przyszłego tygodnia mam zamiar chodzić na siłownie (Calypso) a w następnym roku również na kickboxing.
Chciałbym chodzić jak najczęściej, najlepiej 5 dni w tygodniu i chciałbym te 10 miesięcy wykorzystać jak najintensywniej.
Jestem w stanie wyłożyć pieniądze w różne odżywki, białka, gainery itp. (oczywiście nie sterydy) Chciałbym również ćwiczyć całe ciało.
Jest jednak pare przeszkód:
-Waże 54kg i naprawdę cięzko jest mi przybrać na wadze przez mój kosmiczny metabolizm
-Mieszkam w internacie i nie mam dostępu do kuchni, tylko stołówka
Tak, więc prosiłbym o pomoc przy planie treningowym, dobraniu suplementów itp.
Z góry dzięki za pomoc :) Jeśli będą potrzebne jakieś inne informacje to proszę mówić.




Zmieniony przez - PrzemoDD w dniu 2016-09-24 16:46:20

Zmieniony przez - PrzemoDD w dniu 2016-09-24 17:07:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
A no właśnie nie zwróciłem uwagi że po niedzieli jest poniedziałkowy trening. Trenować mam zamiar zgodnie z tym co podesłałeś wcześniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na ten wiek 5 x w tygodni za duzo, tak intensywnosć nie jest Ci potrzebna, zacznij od 3 treningów,.

Tu masz rozpisane treningi na cały rok
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

co do jedzenia tzreba coś wykombinować bo suplami tego nie naprawisz, musisz pomysleć o kupnie jakiejś kuchenki małej czy cos by sobie dorobić dodatkowe posiłki, a jak wygląda ogólnie Twe odzywianie co jadasz na co dzień pokaż przykładowy dzien

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Moje odżywianie póki co nie jest nalepsze. Na śniadanie zwykle kanapki z mięsem, serem, obiad to jakiś kotlet, ryba, ziemniaki i surówka, kolacja to różnie dają na stołówce ale dorabiam sobie jakieś tosty czy coś, czasami upieke bekon w opiekaczu :D Ale jestem w stanie zainwestować w kuchenke szczególnie że to prawie znikomy koszt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozesz sobie kupić grill elektryczny, wszytsko raz dwa się robi wrzucisz kawałem piersi parę minut i gotowe, co do gotowania węgli to w lidlu co jakiś czas jest ricecooker za ok 50 zł. Też można zimnymi produktami uzupełniać jak ryby, makrelka, śledź, jakieś serki wiejskie, wafle ryżowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Mam taki opiekacz z wkładką grillową: http://www.electro.pl/opiekacze/opiekacz-zelmer-26z012,id-15437?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=157404&utm_campaign=2016-09&utm_term=Opiekacze&ceneo_spo=true A właściwie do czego ten rice cooker? (oprócz gotowania ryżu) :)


Zmieniony przez - PrzemoDD w dniu 2016-09-25 22:57:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nazwa wskazuje tylko do gotowania ryżu. Nie polecam próbować robić czegoś innego w nim- wiem z praktyki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
banan w rice kokerze nawet kurczaka robił jak dobrze pamietam. Ale ten rice cooker ma sitko więc na dole robi się np ryż czy kasza a na górze kładziesz mięso i się dusi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Czyli kurczak z ryżem podstawą diety? :D A co z suplementami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
podstawą nie, spokojnie raz dziennie moze być a resztę posiłków z czego innego można skomponować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Jakieś jeszcze porady? :) I co z suplementacją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie nie jest Ci szczególnie potrzebna jeśli będziesz dobrze jadł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan FBW 15-10-5

Następny temat

Siłownia w domu

WHEY premium