SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening dla początkującego - najpierw na zrzucenie wagi (brzucha).

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 24
Witam, to mój pierwszy wpis na tego typu forum i chciałem zapytać czy jeżeli zamieszczę zdjęcie sylwetki i moje ewentualne oczekiwania (na razie chyba tylko redukcja wagi) to ktoś mógłby mi na początek zasugerować jakiś plan treningowy?

ps. jeżeli tak to jakie zdjęcia wrzucić?

Pozdrawiam,
Robert

Przeczytałem regulamin (może trochę za późno) i chciałem usunąć ten post ale nie wiem jak. :(

Zmieniony przez - musztardapoobiedzie w dniu 2017-03-16 11:52:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14539
http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html następnym razem przejrzyj forum, ten temat jest podczepiony więc cały czas widoczny na pierwszej stronie tematów z tego działu
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2174 Napisanych postów 36568 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 266202
Fotki możesz wstawić jak najbardziej to powiemy na czym powinieneś się skupić. Wszystko znajdziesz tutaj na forum, wystarczy poszukać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Góra dół

Następny temat

Plan do oceny fachowców

Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Dieta a KFC? Dieta a KFC? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki