SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Witam! Jestem początkujący i nie wiem od czego zacząć. Kilka razy przeglądnąłem różne fora i dowiedziałem się, że na początek najlepszy jest trening FBW. Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda i ewentualnie prosiłbym o rozpiskę takiego treningu.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 73

Wzrost: 178

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: żaden

Uprawiane inne sporty: Żadne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki

Dieta: Będzie

Przeciwskaznania medyczne: Nie ma

Zażywane suplementy: Kreatyna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3344
Tak to prawda, na początek FBW.



Zażywane suplementy : Kreatyna

Po****** Cie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
skrocone FBW

trening 3x tygodniowo
T-W-T-W-T-W-W
np. pon-sr-ptk
plan stosuje sie przez okres 6-8 tygodni

6 podstawowych cwiczen zlozonych + łydki + brzuch

1. przysiady 3x12-15
2. RDL 3x12-15
3. wyciskanie sztangki na lawce poziomej 3x12-15
4. wioslowanie sztanga 3x12-15
5. wyciskanie na barki, w staniu 2(!)x12-15
6. podciaganie na drazku 3x max(!)

7. wspiecia na lydki 2x30-40(!)
8. brzuch - polecam ABS II

wykrzyknikami chce zwrocic uwage na to co sie wyroznia (np. w 6 cwiczeniach wszedzie po 3 serie, tylko barki 2)

jesli pisze 12-15 w serii, znaczy ze na serie masz robic 12-15 powtorzen, jesli dochodzisz do 15 powtorzen dokladasz ciezaru i jedziesz dalej
tak samo przy podciaganiu na drazku, tu dochodzac do 12 powtorzen, zawieszamy na sobie dodatkowy ciezar

pozdrawiam

Zmieniony przez - Drelka w dniu 2009-04-07 09:18:44

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Dzieki bardzo, Drelka SOG dla ciebie:) Sugerujecie, ze lepiej odstawic kreatyne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
A i jeszcze jedno, co to znaczy RDL???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Boooze...

rozumiem bład poczatkujacych - branie kreatyny po stazu miesiąca, ale brac kreatyne bez cwiczen ?! to juz jest szczyt...

EDIT:
Rumunski martwy ciąg.


pozdrawiam.

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2009-04-07 15:50:02

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Ale ja ćwicze co drugi dzień, tylko nie miałem określonego stałego treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
I jak radzicie z ta kreatyną? Zaprzestac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Tak, na razie ją odstaw.
Koledzy już Ci to powiedzieli...

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
Michcierz:

poczatkujacemu niepotrzebne sa zadne suplementy, gdyz jego organizm i tak dobrze reaguje na bodzce treningowe, nawet jesli bralbys ta kreatyne, to pewnie nie zauwazylbys specjalnej roznicy w treningu i efektach

pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
Jeszcze mam jedno pytanie, dlaczego w tym planie nie sa uwzglednione bicepsy i tricepsy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 2x tydzień do sprawdzenia

Następny temat

Proszę o ułożenie treningu

WHEY premium