SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla początkującego. Bardzo proszę o pomoc.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 619

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

62.5

Wzrost

175

Cel treningowy

Chciałbym przybrać na masie i potem to wszystko wyrzeźbić.

Staż treningowy na siłowni

1-2 miesiące

Uprawiane inne sporty

Bieganie/Jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Hantel 6kg / Mam zamiar wykupić karnet na profesjonalną siłownię.

Dieta

Opieram się na dietach z forum, zwracam uwagę na to co jem , ale przydała by mi się dieta ułożona dla mnie.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Wystające łopatki.

Zażywane suplementy

Nie posiadam, ale chciałbym zacząć jakieś stosować.

Ostatnio przerabiany plan

Ostatnio starałem się robić dużo pompek i podnoszeń stangielką 4s 20 pompek i 5s 15 podniesień hantla.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, mam 16 lat. Od zawsze byłem chudy i gdzieś 2-3 miesiące temu pomyślałem że powiniennem coś z tym zrobić , od niecałych 2 miesięcy ćwiczę w domu, robię pompki podciągnięcia oburącz na drążku, mam hantel 6kg i staram się ćwiczyć nim biceps + do tego poszperałem po forum poznajdywałem jakieś diety ( zwracałem uwagę na podobną wagę/wzrost i wiek.) i poskładałem taką "swoją" dietę. Staram się jeść dużo mięsa, ryb , makaronów , ryżu piję dużo mleka jem sporo nabiału. Zależy mi na przybraniu na masie, myślę że gdzieś 70-72 kg by wystarczyło , i na zrobieniu rzeźby. Na razie najbardziej zależy mi na Klatce/Barkach/Rękach. Bardzo bym prosił o pomoc , Jakiś plan treningowy , może jakoś dietę i porady. Wrzucam zdjęcie może się przyda. Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na suplementy. Co myślicie o jakimś białku albo o jakiś innych suplementach? myślałem o SFD Mass Activator/ActivLab - Mass Up/SFD Wpc protein plus/SFD - CreActivator Mam też zamiar zapisać się na profesjonalną siłownię.

BLN

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Dzięki.

BLN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
do usunięcia

BLN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy pomocy

Następny temat

Plan - pomoc, poprawki, propozycje.

WHEY premium