SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla połamańca

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

92,7

Wzrost

178

Cel treningowy

redukcja

Staż treningowy na siłowni

parę miesięcy

Uprawiane inne sporty

obecnie nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

złamana ręka

Zażywane suplementy

bulk 50/50, bcaa

Ostatnio przerabiany plan

fbw 3x tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
Witam, szukam jakiś ćwiczeń które mógłbym wykonywać ze złamaną ręką. POnieważ jestem na redukcji i nie chcę przerywać cyklu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
masz rowerek stacjonarny? jesli tak to wsiadaj i jeździj a na siłowni cięzko Ci bedzie ze złamana reka cwiczyc

Zmieniony przez - mendriv w dniu 2013-05-19 12:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma takich ćwiczeń. Musisz zrobić przerwę niestety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
mam dostęp do rowerka stacjonarnego ale tylko raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
no to jak dasz rade to jezdzij na nim, a z siłownia musisz miec przerwe niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Biegać możesz śmiało.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1166
ciężko będzie z bieganiem, ale mogę spróbować. A jakieś inne propozycję? Myślałem o ćwiczeniach na brzuch bo to mi się przyda przy okazji powrotu do treningów k1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie musi być to sprint tylko wolny trucht.

Brzuch mógłbyś trenować, ale to poszczególne ćwiczenia. Możesz robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na samym drążku raz w tyg.

Następny temat

Mięśnie brzucha - kaloryfery, rodzaje?

WHEY premium