logo
zamknij zamknij

Trening dla piłkarza

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172

0 5 0
napisał(a)
FORspin
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 140
Witam potrzebuje jakiegoś planu treningowego, który by mi pomógł w graniu w piłke. Mam swoją siłownię. Hantle, sztanga prosta długa, średnia, łamana mocno, stojaki i oczywiście ławeczki. Aktualnie robiłem wszystkie części ciała w jednym treningu po jednym lub dwóch ćwiczeniach po 3 serie. Waże 85 kg, mam 178 cm wzrostu. Nie wiem, w którym kierunku iść. Staram się trzymać diety, nie jeść cukrów itp. Potrzebuje wskazówek, czy zacząć od nowego jakiś plan+ dieta. Używam suplementów bcca+b6 biotech USA, cm 1250, special two, burn4all extreme. Chce po prostu zwiększyć siłę jak i dynamike. Ktoś pomoże?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4241 Napisanych postów 92063 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 570534
jest fajny artykuł
http://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 
1

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na koksie do oceny

Następny temat

Kurs trenera personalnego

Jak być “fit”, jedząc na mieście?

Pompki na poręczach, dlaczego warto je robić?

Ketchupy - porównanie okiem dietetyka

Brak stabilizacji czynnej stawu, czyli kolejne NIE dla maszyn

Melatonina - sposób na bezsenność

Akop bez telefonu!

Bikini fitness – kiedy jest najlepszy czas?

Nowe piersi Ady Kaczmarek!