SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Witam wszystkich, jak w temacie chciałabym zapytać jak powinien wyglądać prawidłowo zaplanowany plan treningowy dla kobiety? lepszy będzie split czy fbw? Od niedawna moja dziewczyna zaczęła że mną ćwiczyć na siłowni, jest średniozaawansowana, mam dużą wiedzę na temat siłowni ale o kobiecym fitnesie nie wiem tyle co o męskim stąd moje pytanie. Domyślamy się że trening będzie skupiał się głównie na nogach, pośladkach i brzuchu. Nogi pośladki raz w tygodniu ale intensywnie czy lepiej dwa treningi tygodniowo na te partię? I jakie ilości ćwiczeń na pozostałe partie, biceps, triceps, plecy, klatka itp. Z góry dzięki, pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777625
Najlepiej się sprawdzi trening całościowy bez zbyt głębokiego podziału partii no chyba, że jest 5 dni treningowych.
Zajrzyj do działu Ladies do podwieszonych znajdziesz gotowe propozycje planów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Ok dzięki za odpowiedź, zerkne i uoze coś fajnego na pewno :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze stopą podczas wspięciach na palce.

Następny temat

Pytanie do doswiadczonych kolegow

WHEY premium