SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 16-latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Witam. Mam problem. Chciałbym wreszcie zacząć ćwiczyć, bo ostatnio na punkcie swojej sylwetki mam kompleksy. Pozostawia ona wiele do życzenia. Oto ja:
Wiek: 16 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 68 kg
Biceps (napięty): 28.5 cm

Poza tym posiadam tzw. kurzą klatkę. Chciałbym ją jakoś zabudować mięśniami. Fotki poniżej.







Dlatego chciałbym, by ktoś ułożył mi specjalny pogram treningowy. Najbardziej zależy mi na rozbudowaniu klatki, barków, tricepsów i bicepsów. Jeśli ktoś chce, może także podać specjalną dietę. Chciałbym to zrobić jak najprędzej, ale wiadomo... żeby coś osiągnąć, trzeba się starać.

Zmieniony przez - elaith w dniu 2009-10-02 13:50:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
coś nie za bardzo widać tą twoją kurzą klatę, jesteś pewien, że ją masz?

co do efektów, to czeka cię co najmniej 2 lata pracy, żeby do czegoś konkretnego dojść

a trening? zacznij od wypełnienia ankiety, nawet nie wiemy na jakim sprzęcie możesz ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

milej lektury.

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie masz kurzej klaty bynajmniej z tych zdjec to na nia nie wyglada. Wg. mnie jestes zbudowany normalnie bez wad wrodzonych Co do planow to zaczalbym na Twoim miejscu od FBW, ulozyl porzadna diete i trenowal , trenowal i jeszcze raz trenowal. Lekko nei bedzie ale do celu trzeba wiernie dazyc. Poczytaj podiweszone u nas w dziale i w dziale odzywianie i troche powinno olsnic Cie i rozjasnic cala sprawe.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Wiek [w latach]: 16
Waga [w kg]: 68
Wzrost [w cm]: 180
Cel do osiągnięcia (Masa, Rzeźba, Redukcja): Masa i rzeźba.
Staż: Byłem z dziesięć razy na siłowni.
Aktywność fizyczna: Trenuję piłkę nożną, więc na treningach i meczach trochę się pomęczę.

Co do klatki. Mam wystający mostek.
Co do sprzętu: W sumie bez ograniczeń, mogę zapisać się na siłownię.

Zmieniony przez - elaith w dniu 2009-10-02 19:08:17

Zmieniony przez - elaith w dniu 2009-10-02 19:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
JEstes bardzo szczuply to i mostek wydaje sie wystajacy. Z takimi danymi w ankiecie pozostaje przy tym o czym pisalem wczesniej dietea+FBW i 2/3 msc wstepu do silowni masz jak znalazl. Pozniej mozna myslec o czyms juz bardziej rzeczowym . Wszytko o czym pisze znajdziesz w tematach podwieszonych , u góry w dziale. Znajdz artykul o FBW by georgu i skorzystaj z planow jakie tam wkomponowal.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Hehe wiem co to znaczy mieć wystający mostek, bo sam go mam, trochę mi już zniknął bo trochę wyrobiły się mięśnie klatki, ale nadal go widać, faktem pozostaje to, że dobrze będzie jak zrobisz zdjęcie z boku, po od przodu to nawet u mnie nie widać, że ją mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Zapomnialem dodac ze obu celow nie zrobisz razem tj. albo masa albo rzezba. W Twoim wypadku jednak narazie potrzeba duzoooo masy by miec z czego rzezbic. Tym samym problem z wyborem celu znika.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
Oto zdjęcia od boku:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Ważne jest samozaparcie, będziesz dążyć do celu to z pewnością go osągniesz ;) możliwe że będę śledził Twoje postępy bo sam za jakiś czas opracuje sobie trening, dietę, skompletuje więcej sprzętu i zacznę własną walkę

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 dniowy (PRZEPUKLINA)

Następny temat

Fala23 / Dziennik redukcyjny

WHEY premium