SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening dla 15 latka 187 cm wzrostu ,waga 61 kg NOWICJUSZ

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 102
Chodzi mi o trening typu pompki itd.(Domowy). Jeżeli mogę chodzić w tym wieku na siłownie to jakie ćwiczenia Na masę ? Dietę mam. Dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1023
Jeśli w wieku 15 lat masz 187 cm wzrostu to może powinieneś zainteresować się koszykówką ;) btw. co do Twojego pytania, przeczytaj art: http://www.sfd.pl/TRENING_DOMATORA_!!!-t64139.html  oraz http://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html na pewno pomogą Ci na początek. Co do siłowni, jeśli masz możliwość i fundusze to dlaczego by nie? Oczywiście nie rzucaj się od razu na głęboką wodę... i pamiętaj, nad brutalną siłę przekładaj brutalną technikę.

Największą przyjemnością w życiu jest zrobienie czegoś, o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe...

Pomogłem? - daj SOGa ;D

Zapraszam: www.facebook.com/WorkoutYouStronger 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Carb

Następny temat

Plan treningowy na masę. Proszę o opinie i poprawki.

Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol 6 ćwiczeń na męskie pośladki 6 ćwiczeń na męskie pośladki Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe