SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bicepsa z hantlami.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
Witam zacznę od tego że mam 17 lat ćwiczę od 2 miechów abs2. No i mam problem gdyż klatka piersiowa z tricepsem oraz plecami (chyba nie mam jak zobaczyć xd) są dobrze zbudowane ale reszta kwiczy, więc chciałbym dopracować biceps, bo nogi codziennie gram na wf ostro więc nie potrzeba tak mocno na nie naciskać. Mam teź problem bo jedyne co posiadam to drążek i para hantli 2kg. I tu jest pytanie jakie ćwiczenia, ile serii, ile powtórzeń. Czy ćwiczyć co drugi dzień razem z abs2, czy jeden dzień abs2, a drugi biceps?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Niestety ale z hantlami po 2 kg nie da się za bardzo ułożyć treningu na cokolwiek. Jeśli już to do treningu grzbietu dodaj podciąganie podchwytem to ćwiczenie mocno zaangażuje biceps.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
Więc najlepiej gdybym kupił parę hantli 20kg takie co się da rozkładać na np 5kg itp? Jeśli tak to już mogę kupywać na allegro. Więc możesz mi napisać mniej więcej jaki plan a ja dokupie hantle. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jak będziesz miał regulowane hantle to można coś więcej zrobić. Zajrzyj do atlasu ćwiczeń masz gotowe ćwiczenia na hantlach wybierz 2 z nich daj po 4 serie i 10 powtórzeń i na biceps wystarczy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
Bardzo dziękuję tyle mi wystarczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A przy okazji warto zerknąc tez do działu "Trening w domu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Siłownia + kalistenika - sprawdzi ktoś czy dobrze sobie ułożyłem trening ? :)

WHEY premium