SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bez diety nietypowe pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Witam, otóż ćwiczyłem przez ponad półroku z dietą. Ale moja mama mówi, że to zbyt dużo kosztuje. Czy waszym zdaniem naprawdę jest to bardzo duży wydatek? Odkąd jesteście na diecie dużo więcej kasy wydajecie na jedzenie? Bo widzicie jakby to ode mnie zależało to cały czas ciągnął bym dietę, ale nie mam na to za bardzo wpływu chyba już w tym momencie. Akurat planowałem cykl kreatynowy + bcaa + wpc + carbo. Warto to zakupić chociaż diety brak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Stac cie na to a na diete nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
koszty zależą od wagi gdy zaczynamy częśto może wyjść taniej niż odżywiając się śmieciowo fast foody chipsy itp też kosztują
nalezy baazoqwać na tanich produktach ww kasze ryże ziemniaki
białka patrzyć na promocje mięsa i wtedy kupować
tłuszcze też można zanaleźć tańsze w sklepach biedronka czy lidl pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Na odżywki sam zarobiłem, ale nie jestem w stanie w miesiąc zarobić tyle aby się wyżywić, mam dopiero 16 lat. I pracowałem w weekendy. Uzbierałem 185zł akurat na cykl. To co robić kupować? Dzisiaj usiądę z mama i policze z nią wszystko. Może wtedy rozwiążemy problem. Dzięki smpa. Wapirate, podejżewam że to tylko takie gadanie mojej mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jaja, kurczaka filety w promocji, ser białe
kasze jęczmienną gryczaną , płatki owsiane
orzechy włoskie sieielniane oliwe z owliek
warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
No ale sam kurczak tez niezdrowo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wampirate na pewno zdrowiej niż jedząc śmieci
poza tym ostatnio jem karkówkę można kupić 1kg za 10 zł
jeśli bym miał patrzeć na wszytskie produkty nawet uważane za naturalne i zdrowe nic bym nie jadł schowałbym się na działce i hodował marchewki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Karkowkę? To na low carb chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcje w budowie ciała

Następny temat

Programik dla trenujących - Cykl 1.0 (mojego autorstwa)

WHEY premium