SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening basen + siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Plany treningowe. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 0
Cześć.
Moje dane: 21lat, 178cm, 67kg, chłopak. Budowa szczupła, pół roku temu ważyłem 59kg
Ćwiczę od lutego (5miesięcy)
Cel: Fit sylwetka - Umięśniona, ale nie typ kulturysty.
Zdjęcie niżej:

Kiedyś robiłem badanie składu ciała i wyszło mi że mimo, że jestem szczupły to żeby odsłonić mięśnie brzucha musiałbym zrzucić trochę tłuszczu. Jednocześnie chciałbym się umięśnić - przybrać parę kg (tak do 73kg ?). Redukcja i masa się wykluczają teoretycznie.
Mój plan tygodnia wygląda mniej więcej tak, że każdego dnia na zmianę: siłownia, basen, siłownia, basen.. robię po 1500m kraulem, na siłowni siedzę po 1,5h więc trening raczej intensywny.
Moje pytanie brzmi - czy mam dobry rozkład treningów - czy za często, co odrzucić ewentualnie? Za mało regeneracji? Co ewentualnie zmienić żeby osiągnąć cel - spalić ten tłuszcz + umięśnić się. Jeśli chodzi o dietę, to skoro w 5 miesięcy przybrałem 7/8kg to myślę że mam odpowiednią, ewentualnie muszę zaprzestać słodkich gazowanych napojów i odrzucić słodycze.

Z góry dzięki !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7379 Napisanych postów 105859 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190468
siłownia, basen, siłownia, basen ale ile razy w tygodniu i co i jak trenujesz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
PON FBW
WTO BASEN
SRODA NIC
CZW FBW
PIATEK BASEN
SOBOTA FBW
NIEDZ NIC

Zmieniony przez - saken999 w dniu 2018-07-05 20:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7379 Napisanych postów 105859 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190468
Myślę że to nie jest aż tak duża aktywność by w jakiś sposób regenracja była zaburzona co innego gdyby było
fbw basen fbw basen fbw basen i jedynie niedziela na regeneracje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3143 Napisanych postów 41447 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319370
Jeśli uwzględnisz to w diecie to nie powinno być problemu.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co myślicie o raz na jakiś czas(raz na tydzien) spożyciu czipsów? Podkreślę, że wyrabiam białko, ale jestem na deficycie węgli tłuszczy i kalorii (według kalkulatora zapotrzebowania na utrzymanie masy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3143 Napisanych postów 41447 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319370
Raz na tydzień można zjeśc jakieś świństwo. Nie róbmy z siebie niewolników.
2

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nic wielkeigo się nei stanie jak sobie coś tam dziubniesz
3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana zmodyfikowanego PUSH PULL ( do sprawdzenia ) na FBW