SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - rzeźba - 3/4 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, poraz kolejny pisze na tym forum, ale tym razem podejscie jest tak mocne ,ze nie zrezygnuje po tygodniu.

Najpierw moze napisze troche o sobie
Mam 15 lat, 175 wzrostu i waże nieco ponad 70kg. Zastosowałem diete z tego forum, która skorygował mi jakiś "ekspert", ale po tygodniu po prostu nie dalem rady i tyle. Moim celem jest zrzucenie zbednej tkanki tluszczowej, bo coraz bardziej sie obtłuszczam.Przypomne ze nie moge wykonywac cwiczen obciazajacych bioder nogi , uda i nie powininem obicazac łydek, ale mozna to nagiac. To wszystko z powodu choroby.

Jak wyglada moj tydzien?
Otóz, chodze na basen 3x w tygodniu (okolo godziny 16 , jakas godzine po obiedzie ) , jezdze na rowerze - jakies 1-2 godziny, zaleznie od tego jak mam sile , chodze (uwaga) 7 razy w tygodniu na silownie i wykonuje tam cwiczenia na klate, biceps, triceps, rozpietki na lamanej. Wiem ze to samobójstwo, gdyz miesnie nie maja czasu na regeneracje i dlatego pisze tego posta.

Co daje od siebie?
Systematycznosc, ewentualnie moge kupic fat-burnery , l-ka i witaminy. Jestem w stanie zastosowac sie do biegania rano badz roweru, tylko dlatego, aby spalic tkaneczke tłuszczowa :) Dieta odpada bo bede jadl to co moja mama gotuje ( zeby przykro nie bylo :P ) slodyczy w ogole nie jem ani czipsow. Jedynie co uwielbiam i sie tego wstydze to Coca-Cola i lody, ale staram sie ograniczyc. Jestem w stanie biegac 30-45 minut rano, ale musialbym sie skonsultowac z lekarzem.

Co oczekuje od Was?
Oczekuje pomocy, wsparcia i co najwazniejsze: ułożenie planu na rzeźbe, który będzie uwzględniac:
-3,4 razy w tygodniu cwiczenia
-uwzlegnic cwiczenia na klatke,biceps, triceps, plecy, rozpietki , miesnie brzucha, i ewentualnie barków/kapturków
-klatka conajmniej 2 razy bo uwielbiam to cwiczenia
-poważne podejscie do sprawy i nie pisanie herezji, ze ktos powiedizal, slyszalem.
-najbardziej bym chcial aby jakis fachowiec sie wypowiedzial, ktory ma pojecie o tym

Co mam w siłowni?
-Ławke prostą
-Ławke łamaną
-hantle od 2-15 kilo
-drążek
-wyciąg z 2 kołowrotkami
-steper
-takie kółko co sie obraca na tym :D
-jakies 150kilo obciazenia
-sztange prosta
-sztange łamaną


To chyba tyle.Przepraszam za moja chaotyczna wypowiedź, ale jestem dzisiaj zbyt roztargniony, aby pisac racjonalnie i rozumnie. Pozdrawiam i dziękuje za jakąkolwiek pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem dodac jak wyglada mniej wiecej moj plan dnia ( siłownia i basen tylko w poniedzialek sroda piatek i czasami weekendy ) , rower codziennie wlasciwie.

6:00 ubieram się i chwile posiedze
6:20 Zaczynam biegać
7:00 Wracam do domu i biore prysznic
7:05 Zabrałem przysznic i jem śniadanie
7:30 Wsiadam na roweri jade do szkoly
8:00 zaczynaja sie lekcje
11:35 Jem 2 śniadanie w szkole
15:00 Jem 1 danie i 2 danie w domu
16:00 Ide na basen na 70 minut
17:30 Ide na siłownie i ćwicze jakies 30-45 minut
18:15 Wracam z siłowni i sie myje
18:20 Jem posiłek białkowy i to jest moj ostatni posiłek
18:30 Ide na rower i jeżdże jakies 2 godziny
20:00 Ide do kolezanki
21:15 Ide na autobus albo wracam rowerem
21:30 jestem w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialem dodac, ze cwicze juz dość długo , ale nigdy nie brałem tego wszystkiego na powaznie. Wiec nie jestem typowo początkującym użytkownikiem siłowni. Cwiczenia staram sie wykonywac prawidłowo i stawiam na jakos a nie na ilosc. W Domu sobie robie 40-160 pompek ( w zaleznosci od siły ) klasycznych. To tyle. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jakich dokładnie ćwiczeń nie mozesz wykonywać ze względu na chorobe/uraz ?
co to dokładnie jest ?
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem po przewlekłym zapaleniu obustronnym kości udowych. I nie moge wykonywac cwiczen obciazajacych bioder, gornej czesci ud i łydek ( aczkolwiek łydki zamierzam cwiczyc ) uda mam doisc fajne umiesnione po ojcu, aczkolwiek mam na nich tłuszcz. Czy wypowie sie ktos, kto mi pomoze? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm.... nie wierze , ze na tyle osób cwiczacych nie znajdzie sie ani jeden chetny ktory chce pomoc... Prosiłbym o przeczytanie mojego artykułu i ewentualna pomoc... pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dalszym ciągu nikt się nie zainteresował i nie odpisał mi ... szkoda :(

Od paru dobrych dni staram sie jesc dobre sniadanie, obiad i koniec... Po obiedze jade na basen, a po basenie nie chce jesc... Za jakas godzinke ide na siłownie i tez nie chce jesc zaraz po siłowni. Jezdze na rowerze jakies 2 godziny dziennie ze srednia predkoscia 30 - 40 km /h ( za autobusami, ktore maja trase 10-15 km ). Wracam do domu po 21 i juz o tej godzinie nic nie chce jesc. Chodze głodny spać. Wczoraj rano pierwszy raz po bardzo długiej przerwie poszedłęm pobiegac, biegłem przez 20 minut truchtem i sie spociłem i wróciłem do domu, gdyż chce raczej stopniowo do tego podejsc... Kupiłem Chrom i zabrałem wczoraj jedna tabletke.

Z 71 schudłem do 66,5 w ciągu niecałych 2 tygodni. Mysle ze to jest niezły wynik ,aczkolwiek tłuszcz na brzuchu nadal jest i boczki :D mam nadal obtłuszczone!

Jedyne co mi hamuje redukcje i rośnięcie mięśni , to ... Brak planu na siłowni, wiec zwracam się do was o przeczytanie pierwszego posta i pomoc w ułożeniu planu nie uwzględniajac nóg! Pozdrawiam i prosze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2950
Było mówione milion razy musi być powiedziane milion pierwszy - nie zrobisz naraz masy mieśniowej i redukcji tłuszczu!!
A co do tego że uwelbiasz sie katowac na siłce to poszukaj treningu HIIT

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3201
Masy i redukcji naraz nie, ale moze utrzymac mase przy jednoczesnej redukcji. Poszukaj postu Tyki "Demitologizujemy aeroby" i poczytaj.

no a jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
później tyka przyznał się, ze popełnił błąd, ze pojechał tak z aerobami, bo wszyscy przestali je wykonywać.
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3201
jesli tak, to jednak je dorzuce do planu tygodniowego. a szkoda, bo wyjatkowo nudzi mnie bieganie... no coz, no pain, no gain.
pozdro

no a jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
i pomocniczy link, by nie było, że wymysliłem sobie to z kosmosu
https://www.sfd.pl/temat246242/
joł.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy

Następny temat

Plan (pewnie do poprawy :)

Wiecej