SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Teutońskiego Monstrum czyli GVT wg Wodyna str 187

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
ooooo

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale Pan plecy przytyrał Będzie jakieś obszerniejsze podsumowanie cyklu (zdjęcia itp.)?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulalala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
juz czwarty raz patrze na swoje udo
łosz kvrwa
dobra ide poodychać gdzieś dalej od kompa

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
jestem! znaczy jestem pod wrazeniem

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ooooszz...

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie no plegar masz przekonkretny.
Ja przy Tobie wyglądam jak chudy dzieciak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jesli chodzi o rozpiętki to nie dałem rady utrzymać talerza 20 kg w dłoni, więc zeby nie używać 15 kg robiłem hantlami.

znow brak zaufania Demolu

specjalnie ZABRONILEM uzywania czego innego niz talerze - patrz ile "fochów" wymieniliśmy w treningu barków gdzie wlepiałeś na chama te high pulle !!!
\

Prosze nie rób takich sabotazy. skoro nie jesteś w stanie trzymac tych talerzy 20tek to znak ze nie jesteś na nie gotowy i tyle.

Skoro nie jesteś gotowy to nie masz prawa ich używać.

A jako że użyłeś 20tek - skończyło się odrywaniem dupy w kilku powt i jak sam mowisz niedoprostem łokci - to juz inny temat. Jakieś bzdury o szkodzeniu łokciom przed doprostowanie im? To działa tak tylko u ludzi z nadmobilnymi łokciami.


Prosże nie "popełniaj" już tych swoich nadgorliwości, bo mi to na nerwy szkodzi(bo dziecku szybciej wytłumaczę ze to złe ) a Tobie na postępy.


Nie chcesz dzwonić i zapytać , zaden problem by to nie był żebyś to rozwiązał w taki oto cywilizownay sposób - zapytał!!

Zeby nie było że wszystko na telefonie - wyjaśniam że tych rozpiętek w ogóle w planie by nie było i być nie powinno - dałem Ci taki bonus żebyś nie biadolił że za mało ćwiczeń na klate i że klata "nie wchodzi" albo "że klata odstaje" ...

albo ze klata jest przeklęta


OK,dość tych z***ek. Ale na pochwałę to nie zasługiwało. Pamiętam że podjąłem decyzję by Cię trenować bo mi zaimponowałeś cierpliwym powolnym dokładaniem ciężaru. Było aż za powolne. U świadom sobie jak cenię cierpliwość i proste zaufanie że trening ma sens takim jakim jest...

SIŁA!!!

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-06-14 00:18:30

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
duze, duze

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ładne foto, forma sie robi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Ilość dni treningowych i ich rodzaj - proszę o radę.

WHEY premium