SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening TABATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 366

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2841
Cześć, czytałem ostatnio o tych treningach i dosyć mnie zainteresowaly. Tylko mam problem i kieruje do was pytanie, gdzie dokladnie powinienem je umiejscowic. Jest duzo zalecen i sie ze sobą gryzą, po treningu silowym, w dzien bez treningu, zamiast cardio. Czy ktoś ma doswiadczenie w tego rodzaju treningach i mi to jakos przyblizy?
I druga sprawa, czy ten trening robi sie jedynie 4 minuty, czy robi sie to na serie? Bo tutaj rowniez zdania sa podzielone.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 336 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7568
Ja go zawsze robiłem w dzień wolny od treningow. Po treningu solowym nie miałem już sił na to.

Ja robiłem około 5-8 serii
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 63 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4384
Polecam poczytać poniższy artykuł. Powinien wiele wyjaśnić w tej sprawie:

http://rochowski.org/artykuly/blog/item/150-fitnessowe-p******olo-tabata 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan push pull do oceny

Następny temat

Dzielone fbw.

Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Gotu Kola Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny