SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy HIIT Upgrade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 236590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie musi się zalewać człowiek wodą aby kretka działała. IMO na redukcji średni pomysł bo dla mnie robi ona kompletnie żadnej różnicy, lepiej na mase zostawić.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dlaczego?

Fjanie utrezymuje siłę.

Przez szereg reduckji ktore przeprowadzałem zawsze mialem problemy ze spadkami siły przy ujemnym bilansie..

Gdy dodałem kreatynę znacznie się to porpawiło.

Wicej siły więcej stymulacji dla miesnia, mniejsze (możliwe) stray mięśnia.


Ale to tylko na swoim przykladzie piszę

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja po sobie nic nie zauważyłem, jak również moi znajomi.

po drugie siła przeważnie w 99% spada na redukcji.

po przestaniu brania kretki to wtedy dopiero siła może polecieć

straty mięśnia mniejsze ? owszem może tak być, kreatyna hamuje katabolizm mięśniowy ale i tłuszczowy.

ogólnie jak piszesz kwestia indywidualna, ja tam nic ciekawego nie czuje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Rothen O ile się nie mylę to Ty pisałeś muzyczce mp3 do HIIT-a. Na jakim programie tworzysz utworki?Brat ma traktora, ale podobno very complicated
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 590
Alexxa: Sprawdź audacity - jest na prawdę łatwe w obsłudze.
Widzę, że apropo kreatyny to nie ma jednego zgodnego poglądu. No trudno, zacznę brać a jak nic nie będzie dawało to odstawię - nie zmarnuje się chybaI wracając do mojego pytania o koktajl białkowy, lepiej go wypić, czy połknąć BCAA?A może z punktu widzenia HIIT nie ma różnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
OK, dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
I wracając do mojego pytania o koktajl białkowy, lepiej go wypić, czy połknąć BCAA?A może z punktu widzenia HIIT nie ma różnicy?

a czym się różnic koktajl białkowy od posiłku zawierającego białko albo samego białka z posiłku ?

lepsze będzie dostarczenie białka w formie posiłku niż BCAA, napewno lepiej zadziała antykatabolicznie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 194
Mam takie pytanie. Mam okolo 15kg nadwagi i zaczynam biegac HIIT. Wiadomo, z kondycja u mnie kiepsko i robie 5 interwałow ktore wygladaja nastepujaco > 30sec trucht, 10s sprint, 20sec marsz. Czy jak tak bede robil co 2 dni i z czasem skracal czas marszu / truchtu, to w ciagu 2 miesiecy zrzuce pare kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
marszu nie powinno być. To już nie jest hiit.

czy zrzucisz kg to zależy w 70% od diety, drugą najwazniejszą rzeczą jest trening siłowy.


zdr.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-04-02 23:02:39

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5276
Witam.Chiałem sie doradzic czy dobrze robie trening HIIT.
Moj trening wyglada tak:

-rozgrzewka(5min)

-60 s lekkiego truchtu wprowadzenie

30s sprintu
30s truchtu

wykonuje 5 takich powtorzen i po tych 5 powtorzeniach robie
60 s lekkiego truchtu

chcialbym sie jeszcze dowiedziec ile powtorzen mam sobie dokladac po jednym tygodniu?Robie HITT'a 2 razy w tygodniu czy na poczatek to za malo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regresja progresja

Następny temat

Przysiady 85kg i 1 x 20 razy, Wielkie wyniki

WHEY premium