SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Interwałowy (HIIT)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie , bo a6w to w zasadzie nie podchodzi pod trneing siłowy , po drugie robienie na czczo a6w jest bezsensu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
tak sie zastanawiam czy break dance podchodzi pod interwały ? bo mnie tam ładnie pocieło kiedys po tym

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Pytanie nalezace do glupich

Płatki owsiane
Mleko spożywcze 1,5% tłuszczu
Ser twarogowy chudy
Orzechy włoskie
Rodzynki suszone

Po tkaim sniadnku mozna isc bez przeciwskazan robic interwaly?
bo te roodzinki troche mnie martwia.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
oj chlopaky


to wszystko zalezy jakie tetno osiągasz.....np. dla mnie idealnym treingiem interwałowym w domu jest pajacyk <yes>

piłka nożna też jest

brejk też moze być

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
szkoda ze nie zainteresowaliście się treningiem który też podobnie opisałem jak ten Alfa Cardio ale to już troche inna bajka i nie dla wszystkich

no ale cóż , kiedyś ktoś będzie potrzebował czegoś na dopalenie resztem tk.tłuszczowej to idealnie do tego nadaje się "alfa cardio"

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hmm rothen cos mi tu nie pasuje wg twojego zalozenia przez 1 tydz biegamy 2 min [nie licze rozgrzewek], 2gi 2,40 itp itd
Ja mam wycinke 8 tyg wiec chyba po bieganiu po 2-4 minuty nie ebde mial takich efektow jakie chcialbym osiagnac na wycnce czy moze sie myle?
tak mi wychodzi ze po 8 tyg bede biegal 5 min hyh z rozgrzewkami to bedzie 9

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-28 07:41:41

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Rothen hyh robie 5 interwalow tak jak pisales na 1 stronie i zadnego dyskomfortu nie cuzje - lekka zadyszka. Hyh mowiles ze zmieniac co 1-2tyg mam tydzien czekac az zaczne cos czuc na treningu?;]

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-07-28 12:06:47

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak nie czujesz , to znaczy że trneing na twoje umiejętnosci sportowe jest za lekki , spróbuj sprintu 20sek na maxa i 40 sek truchtu np. 8 interwałów takich

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po drugie czy chudniesz zalezy od bilansu , jak masz bilans ujemny to i starczy 10min trneingu żeby osiągnąć efekt zamierzony => schudnięcie no ale wiadomo że lepiej zjeść 400kcal więcej i spalić 600kcal treniengiem dłuższym

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie musicie przyjąć zasade ze jeśli po trneingu nie jesteście zmęczeni macie za niską intensywność, nie mówie tutaj tylko o interwałach ale głównie o siłowni itp

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy "szóstka" Weidera ?

Następny temat

kto wie o co chodzi ??

WHEY premium