SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 591796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 589
Podziw 4 miesiące to długo... A ćwiczyłeś siłowo podczas tego treningu? I trzymałeś jakąś dietę? Ja zaczynam od 5. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tylko będę miał tydzień przerwy bo 20 wyjeżdżam i tam się poleje troszkę...
Chciałbym dojść do muscle upów. Takie małe marzenie i za razem nieśmiały cel;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Wszystko siłowo, bo przygotowywałem się na egzaminy do szkoły oficerskiej, a tam nawet jak ci noga drgnie to nie zaliczają . Mi naliczyli 12.

O diecie to wcześniej pisałem. Starałem się trzymać 10 wskazówek żywieniowych.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Witam mam pare pytan dotyczacych podciagania nachwytem . obecnie zaczolem Plan Amstronga jestem na 1 tygodniu . Moj rekord to 8 podciagniec nachwytem ale jednoczesnie z poprawa ilosci powtorzen chcialbym poprawic technike czyli mniej ruszac nogami . CO radzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 886
a po co nimi ruszasz? jeżeli ma Ci to pomóc w podciąganiu to błąd, bo tylko sobie utrudniasz. A jeżeli się huśtasz to staraj się robić wolniej a dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Mam jeszcze jedno pytanie .
Czy te 3 serie pompek mozna zrobic rano a trening powiedzmy o 17-18 albo czy te 3 serie mozna zrobic po poludniu a trening 2-3 godz pozniej jak jest to zalecane ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
tak, można tak zrobić-ktoś na początku zalecał minimum 4 godziny między pompkami a drążkiem i tego warto się trzymać.

Jesli chodzi o trening to jestem z niego bardzo zadowolony-w pierwszej serii "tygodni" udało mi sie osiągnąc wynik 19 powtórzeń a zaczynałem od 12 - `mówie o czystych powtórzeniach, bez nóg, bujania ciałem itp. Zrobiłem 2 tygodniowa przerwe i już w 3 tygodniu przebiłem 20 powtórzeń ! Przyznam że pompki robiłem tylko w pierwszej serii "tygodniowej" natomiast po przerwie już ich nie robiłem. Ostatecznie, skończyłem z 24 powtórzeniami pod koniec drugiego okresu "tygodniowego". Potem była bardzo długa przerwa wakacyjna i w tej chwili, po ponad 2 miesiącach bez treningu (w międzyczasie sporo pływałem, biegałem, jeździłem na rowerze itp)pierwszy dzień wygladał tak: 17-14-12-10-10 co moge uznac za sukces albo po prostu pierwszy dzień po "powrocie" tak wyglada. w czwartym dniu robię 9x12powtórzeń. Przyznam szczerze że licze na poprawę mojego rekordu o co najmniej 2 - 3 powtórzenia do końca października a z końcem roku, przebicie 30 powtórzeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Polecam ten trening zaczełem go 2tygodnie temu i nie mogłem się podciagnąc ani razu teraz 4 razy :D.
Oczywiście na początku podstawiałem taboret podskakiwałem i powoli się opuszczałem i tak 4-6 razy po pare serii a po 3 dniach pełne podciągnięcie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 726
ja przez ponad 50 dni robiłem pompki w różnym stylu, teraz mam zamontowany drążek, więc zaczynam się podciągać, w pierwszym dniu co najwyżej podciągłem się jeden raz teraz po 2 dniach już ze 3. Trenuje w różnoraki sposób na drążku, bo mam zmienne wysokości , tylko potrzebuje stałego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
stały plan masz na 1 stronie

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 196
sugeruję przeczytać pierwsze strony postu bo parę zmian w planie jest w stosunku do tego co jest na początku.dotyczy to głównie dnia 2 - odstep między seriami jest równy 10x nr serii, np po pierwszej seri, czyli 1 podciągnięciu, robisz 10 sek przerwy, po drugiej serii, po 2 podciągnięciach - 20 sek itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium