SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Aerobowy,kilka pytań

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
zabieram sie do wycinki 2 raz wsumie,pierwszy raz to było jakies 3lata temu i zaduzo niepamiętam dlatego mam kilka pytań:
1.kiedy wykonywac aeroby po sniadaniu czy naczczo?
2.aeroby czy interwały?
3.2x w tygodniu wystarczy?
4.30min biegu wystarcza czy powinno to byc dłurzsze?

moze głupie pytania wiem ale zalezy mi zeby utrzamac jak najwiecej mięśnia a wytopic jak najwiecej tłuszczu,niejestem na bierzaco co do takich trenigów bo ostatnie aeroby wykonywałem pare lat temu wiec moze mi ktos odpowiedzie cna pytania ewentualnie podesłac link z jakims sesownym i dobrym artykułem?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie robiłeś kilka lat aerobów i chcesz robić interwały? ...

1. Obojętne, może być przed.
2. aeroby
3. 2-3 optimum
4. może być i krócej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
co do pytania już się nie wypowiem, natomiast chciałbym zaznaczyć, ze tłuszczu tym nie wytopisz, może delikatnie wspomożesz ów proces, lekko poprawisz kondycję jeśli jest tragiczna...

Natomiast jw. wspomniano interwałów zapewne nie dasz na razie rady robić tak aby nimi w rzeczywistości były- zresztą to do czego zmierzam to to, ze najlepiej - z rzeczy związanych z treningiem- tłuszcz "wytopi" ci trening siłowy a w szczególności ciężkie ćwiczenia wielostawowe; przysiady, ciągi w pierwszej kolejności...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-04-18 19:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
ok,dzieki za odp pierwszy raz spotykam sie z opinia ze wytne sie cwiczeniami silowymi,moze niejestem na bierzaco niewiem.w miare wszystko jasne 2x w tygodniu aeroby 3x silownia, a co do czasu to mniej niz 30min? z tego co wiem tluszcz zaczyna spalac sie dopiero po 25-30min? i jeszcze jedno warto kupic jakis pulsometr zeby trzymamc odpowiedietetno? czy poprostu zwykle aeroby wystarcza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
do 40 minut, dłużej nie ma sensu- zacznij więć od tej wartości którą podajesz a potem troszkę zwiększysz; po jakimś czasie warto zastanowić się nad interwałami jak poprawisz troszeczkę kondycję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
ok,dzieki za odp mam jeszcze jedno pytanie zamierzam kupic pulsometr ,moze mi ktos powiedziec jakie tetno powinienem utrzymywac dla maksymalnego spalania tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja zawsze kierowałem się raczej oddechem, jeśli był w miarę swobodny to wysiłek był myślę adekwatny- co do dokładnych parametrów pulsu to znajdziesz to w odpowiednich tematach myślę, ze bez większego trudu; czy to w tym czy w innych podobnych działach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Pulsometr dobra rzecz. Osobiście przy wycince robię areo z tętnem 130 i jest elegancko. Ale wiadomo każdy jest inny i ma inny organizm. Z tygodnia zwiększaj ilość areobów ,jak i czas ich wykonywania. Pozdro ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Dzieki za odp ; ) jeli mogłby ktos podesłac link jak wyliczyc tetno albo jakie utrzymywac? bo troche tego jest w necie a niewiem co jest wiarygodne ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
No mówię CI , musisz sam to wyczuć zacznij od tętna 130 :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Jakie rękawiczki do treningów dla mężczyzny???

WHEY premium